Skocz do zawartości

GTA3


Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już o tym wcześniej , tej gry nie mozna nikomu polecić . Znam kogoś kto przszedł całą i nawet jakieś bonusy ale była to osoba już w takim wieku że byle gierka nie zmieni mu psychiki. Prymitywna brutalność tej gry jest aż nudna .

 

Ps. Klikając link zobaczyłem że jest już Max Payn 2 :D Tą grę mogę polecić każdemu , jedynkę przechodziłem dwa razy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gry jak to gry kazdy normalnie wychowany czlowiek wie ze to tylko bujda nawet dzieci,a w stanach wiadomo jak jest ze statystycznie dziecko z rodzicem rozmawia ok7min w tygodniu i to nie bujda.To jest straszne i z tad biora sie czuby strzelajace do ludzi Bogu ducha winnych,szkoda gadac.

Ja gram w takie gry i do glowy mi nie przyszlo nigdy nic takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wydaje mi sie ze to nie jest wina samych gier tylko ludzi ktorzy w nie graja, a skoro rodzice nie interesuja sie praktycznie zupelnie co ich pociechy robia to juz nie jest problem komputera :) a wlasnie rodzicow.

mam 23 lata wychowalem sie na wolfenstain'ie,doom'ie i quake'u,,gralem tez na Amidze we Franko (Ci co wiedza to wiedza co to jest :D )nie przychodza mi wcale takie walniete pomysly. Gralem przez jakis czas i w gta 3 ale juz mnie takie gry nie bawia, gram niemal na okraglo w gry rpg i jakos nie przebieram sie za jakiegos wojownika i nie rabie ludziom glow na chodniku, jak ktos urodzil sie psycholem i nie wie co jest rzeczywistoscia a co nie to ma powazny problem :D

Osobiscie uwazam ze to bajki w telewizji sie zmienily a nie gry, gry od poczatku byly takie ze cos sie zawsze w nich zabijalo, lebki siedzia teraz przed telewizorami z galami wpatrzonymi w kineskop a tam leci taki motloch i taki syf bo do niczego innego nowych bajek nie da sie porownac (nie mowie tu o perelkach typu Krol Lew albo Shreck).

Dzieciom nie tylko trzeba kupic komputer i telewizor ale takze trzeba z nimi rozmawiac i to dluzej niz 7 min.

Teraz bedzie afera i wogole jak to gry komputerowe demoralizuja mlodziez, gowno prawda niech siegna glebiej to moge zalozyc sie ze wlasnie rodzice tych dzieci naleza do tych statystycznych 7 minutowcow i nigdy nie mieli dla nich czasu a moze checi.

Gry nie sa dla psycholi, bo taki to nawet zacznie grac w Tetrisa zrzucajac pustaki na ludzi na dole, powie "bo do tego naklonil mnie Tetris, te klocki tak fajnie spadaja" :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się całkowicie że to nie gry komputerowe czy telewizja są winne,winę za to w co grają nasze dzieci i co oglądają ponoszą tylko i wyłącznie rodzice,a cała ta spychoterapia na gry,telewizję,szkołę etc. to tylko usprawiedliwianie się dorosłych (rodziców)aby mieć czyste sumienie

Takie właśnie jest moje zdanie na ten temat.

pozdrawiam Tedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi sprawa napisów i ostrzeżeń na grach (teraz to pewnie będzie od pudełka, po płytkę, po napisy przed zagraniem, a wiek skoczy na 18 lat). Jeżeli były to oryginalne gry to taki napis na pewno miały (ale chodzi o wiek małolata). Jeżeli nie były to oryginały to koncern ma kartę przetargową. Poza tym można powiedzieć, że jest szczęście w nieszczęściu - w końcu dzieciarnia nie będzie miała dostępu do krwawych jadek i bezmyślnej fabuły, czyli destrukcyjnych gier w i tak już destrukcyjnym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.