Skocz do zawartości

Układ Słoneczny na Discovery


Rekomendowane odpowiedzi

Ja często ogladam Discowery i większość programów się powtarza i niektóre zam na pamięc prawie. :D

Nawet fajne te programy ale myśle że są dobre dla początkujących i niewtajemniczonych dlatego że ludzie interesujący się astro wiedzą już dużo rzeczy.

Najbardziej podobał mi się porgram pt."95 światów"

O księżycach Układu Słonecznego.

Ciekawie to jest przedstawione i może robić doebre wrażenie i wiem co mówie bo gdyby nie Discovery to nie zainteresowałbym się astro.

Zaczęło się od oglądania Discowery a doklanie o Jowiszu :D Potem neta mi przyłączyli i się rozwijam. :D Dla niewtajemniczonych programy są idealene żeby zacząć.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że jestem uzależniony od Discovery (wszystkie cztery kanały !) i National Geografic. Jak chodzi o programy, to ich realizacja ma w zamiarze przybliżyć pewne tematy laikom, dlatego ciężko spodziewać się głębokich i wyczerpujących informacji.

Z drugiej strony zawsze jest to kawał dobraj roboty, kapitalna wizualizacja tematów, i nawet jeżeli coś wiem, to i tak dowiem się jeszcze czegoś nowego.

 

Polecam serię "Solar System", ale nie trzeba nocy zarywać, często powtarzają programy, o różnych porach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiam Discovery. Moje ulubione progsy to:

-wysypisko

-wędkarskie przygody rexa hunta

-globe trekker

-narodziny samolotu/śmigłowca/samochodu czy czego tam jeszcze

 

A programy astro już mnie wkurzają, bo znam wszystkie. Poza tym sporo błędów się tam przewija. Szkoda, że tak mało jest o amatorach... Było by to na pewno interesujące dla nas, ale również dla laików, którzy mogliby zobaczyć ile można zdziałać ciekawych rzeczy własnymi obserwacjami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi k(urde) zabrali Channel! Skandal!!!!! Ale póki je miałem oglądałem

Wysypisko (wszystkie edycje)

Rexa Hunta (troszkę)

POdróże w czasie czy jakoś tak

Lonely planet (teraz globe trekker)

a reszty nie pamiętam

 

bynajmniej pozostały mi trzy. Na sci treku był taki jeden program co jeździli Leonidy łapać, tak mnie to inspiruje że aż szok. Zwykle jest tak: jest premiera na DC, a rok pozniej powtarzają na tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.