Jump to content
Sign in to follow this  
Mirek Krasnowski

Układ Słoneczny na Discovery

Recommended Posts

W programie Discovery jest we wtorki w nocy cykl filmów o Układzie Słonecznym jutro o Księzycu. Czy ktoś to oglądał. Warto zarywać nockę czy może nagrać. W ogóle widział ktoś ten cykl programów na Discavery.

Guest Janusz_P.

Nagraj to nam zrelacjonujesz co i jak 8)

Fajnie by bylo miec discovery,tam jest mnostwo ciekawych programow,ja to jak bym mial czas to bym zarywal nocke 8)

Ja często ogladam Discowery i większość programów się powtarza i niektóre zam na pamięc prawie. :D

Nawet fajne te programy ale myśle że są dobre dla początkujących i niewtajemniczonych dlatego że ludzie interesujący się astro wiedzą już dużo rzeczy.

Najbardziej podobał mi się porgram pt."95 światów"

O księżycach Układu Słonecznego.

Ciekawie to jest przedstawione i może robić doebre wrażenie i wiem co mówie bo gdyby nie Discovery to nie zainteresowałbym się astro.

Zaczęło się od oglądania Discowery a doklanie o Jowiszu :D Potem neta mi przyłączyli i się rozwijam. :D Dla niewtajemniczonych programy są idealene żeby zacząć.

Pozdrawiam

Piotrek

Na Discovery to swietne jest "wysypisko" :D

Pewnie sporo z was zna tez akademicka telewizje naukowa http://www.atvn.pl/

Z astro to widzialem tam cos o astro-foto, ciemnej materii. Jakby poszukac to i wiecej sie znajdzie :)

Przyznam że jestem uzależniony od Discovery (wszystkie cztery kanały !) i National Geografic. Jak chodzi o programy, to ich realizacja ma w zamiarze przybliżyć pewne tematy laikom, dlatego ciężko spodziewać się głębokich i wyczerpujących informacji.

Z drugiej strony zawsze jest to kawał dobraj roboty, kapitalna wizualizacja tematów, i nawet jeżeli coś wiem, to i tak dowiem się jeszcze czegoś nowego.

Polecam serię "Solar System", ale nie trzeba nocy zarywać, często powtarzają programy, o różnych porach

Polecam serię "Solar System", ale nie trzeba nocy zarywać, często powtarzają programy, o różnych porach

To dobrzez bo pojechałem do puszczy testować Mewlona z Waldkiem i zapomniałem włączyć nagrywanie.

Na Discovery to swietne jest "wysypisko"  :D

wysypisko jest cool, wdzieliscie jaka super lodke zbudowali mozgi z nasa ?? Piekna sprawa :D:D

Ja też uwielbiam Discovery. Moje ulubione progsy to:

-wysypisko

-wędkarskie przygody rexa hunta

-globe trekker

-narodziny samolotu/śmigłowca/samochodu czy czego tam jeszcze

A programy astro już mnie wkurzają, bo znam wszystkie. Poza tym sporo błędów się tam przewija. Szkoda, że tak mało jest o amatorach... Było by to na pewno interesujące dla nas, ale również dla laików, którzy mogliby zobaczyć ile można zdziałać ciekawych rzeczy własnymi obserwacjami...

A mi k(urde) zabrali Channel! Skandal!!!!! Ale póki je miałem oglądałem

Wysypisko (wszystkie edycje)

Rexa Hunta (troszkę)

POdróże w czasie czy jakoś tak

Lonely planet (teraz globe trekker)

a reszty nie pamiętam

bynajmniej pozostały mi trzy. Na sci treku był taki jeden program co jeździli Leonidy łapać, tak mnie to inspiruje że aż szok. Zwykle jest tak: jest premiera na DC, a rok pozniej powtarzają na tematycznych.

Jak to ZABRALI ??? I ONI jeszcze żyją ??? :-)