Skocz do zawartości

Koszulka z okazji 5 lat AF


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

W załączniku wrzuciłem koncepcję koszulki upamiętniającej 5 lat Astro-Forum.org. Delikatnie mówiąc, jest trochę inna, niż poprzednie. Przede wszystkim będzie niebieska, tak jak historyczna pierwsza (2003 rok).

 

W tej chwili nie są umieszczone jeszcze wszystkie nicki forumowiczów, docelowo będą wszyscy, którzy mają >100 postów. Oczywiście, jeżeli ktoś sobie nie życzy, zostanie z niej zdjęty. Dlatego proszę takie uwagi wysyłać na PW, a nie w tym wątku.

 

Jak wam się widzi taki, trochę crazy pomysł? Ideą projektu jest komunikat "społeczność".

koszulka_przod.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z nickami jest super, tylko mój proszę umieścić w widocznym miejscu na sercu... :rolleyes:

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori2711 (Jakby ktoś zapomniał ;) )

 

edit: ta przekreślona astrologia jest obłędna :D

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z nickami rewelacyjny. :notworthy: To tak jakby mi się wszyscy podpisali na koszulce. :Beer:

A tak przy okazji. Czy nie będzie trzeba wszystkich koszulek robić w rozmiarze XXXL? Ile będzie tych nicków powyżej 100 postów do umieszczenia?

Co do umieszczania "astrologii" na koszulce, nawet z przekreśleniem - to mi się nie podoba. Jak dla mnie mimo wszystko powoduje to skojarzenia z astrologią, a przynajmniej wskazuje czym nie chcemy być. A to już ma trochę posmak reklamy negatywnej. A przynajmniej czyni lekkie zamieszanie w przekazie. Bo skoro była astrologia, to może ktoś chce podkreślić ewolucję "powagi" forum, czy coś w ten deseń...

Może bredzę, ale tak to czuję.

No, ale cała koncepcja plastyczna koszulki jest OK.

:notworthy:

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z nickami rewelacyjny. :notworthy: To tak jakby mi się wszyscy podpisali na koszulce. :Beer:

A tak przy okazji. Czy nie będzie trzeba wszystkich koszulek robić w rozmiarze XXXL? Ile będzie tych nicków powyżej 100 postów do umieszczenia?

Co do umieszczania "astrologii" na koszulce, nawet z przekreśleniem - to mi się nie podoba. Jak dla mnie mimo wszystko powoduje to skojarzenia z astrologią, a przynajmniej wskazuje czym nie chcemy być. A to już ma trochę posmak reklamy negatywnej. A przynajmniej czyni lekkie zamieszanie w przekazie. Bo skoro była astrologia, to może ktoś chce podkreślić ewolucję "powagi" forum, czy coś w ten deseń...

Może bredzę, ale tak to czuję.

No, ale cała koncepcja plastyczna koszulki jest OK.

:notworthy:

To jest forma żartu, umiejętność śmiania się z siebie. Taka przekora... wiemy, że nas notorycznie mylą, to śmiejmy się z tego. Ja bym się aż tak strasznie nie spinał na powagę. To jest ten element "rozluźniający". Od razu też mówi, że na pewno astrologami nie jesteśmy. Taki podprogowy przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co do umieszczania "astrologii" na koszulce, nawet z przekreśleniem - to mi się nie podoba. Jak dla mnie mimo wszystko powoduje to skojarzenia z astrologią, a przynajmniej wskazuje czym nie chcemy być. ...

tak, nie chcemy byś kojarzeni z astrologią

a tak postrzega nas, chyba nawet większość społeczeństwa,

astronomia czy astrologia, dla takich osób, w gruncie rzeczy to jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nie chcemy byś kojarzeni z astrologią

a tak postrzega nas, chyba nawet większość społeczeństwa,

astronomia czy astrologia, dla takich osób, w gruncie rzeczy to jest to samo

 

Ja osobiscie uważam, że to genialny pomysł z tą ...ekhem pomyłką :Beer: . Ci co mnie znają wiedzą, że daleka jestem od wywyższania się ponad kogokolwiek, natomiast wkurza mnie jak mówię znajomym o mojej pasji astronomii i słyszę, że oni też wierzą w tarota :blink: .

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forma żartu, umiejętność śmiania się z siebie. Taka przekora... wiemy, że nas notorycznie mylą, to śmiejmy się z tego. Ja bym się aż tak strasznie nie spinał na powagę. To jest ten element "rozluźniający". Od razu też mówi, że na pewno astrologami nie jesteśmy. Taki podprogowy przekaz.

 

Nie no, jest OK. :Beer:

A tak a propos mylenia astronomii z "naukami pokrewnymi". To słyszałem już kiedyś taki dialog: "...a co ten twój syn studiuje? Gastronomię?" Mowa była oczywiście o studencie astronomii. :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt koszulki z nickami jest świetny, gratuluje pomysłowości B)

Mam tylko małe pytanie: Czy koszulki będą dostępne tylko dla osób, które będą w Jodłowie ? Czy też znajdzie się kilka sztuk górką ?

 

Pozdrawiam

 

lech

Edytowane przez lech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę nad tym już cały dzień. Oczy mi zaraz na wierzch wyjdą :szczerbaty: Myślałem, że użyję jakiś generator... niestety - przy takiej ilości słów głupieją, poza tym, dają obleśny wygląd. Muszę to układać ręcznie. Masakra. Dlatego jeżeli trzeba będzie to zmieniać, to się załamię. Dzisiaj wieczorem powinienem mieć komplet nicków na koszulce. Dam to w dużej skali. Odszukajcie siebie. Jeżeli z mojej niefrasobliwości kogoś pominę, to dajcie znać na priwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z nickami rewelacyjny, co do przekreślonego napisu "astrologia" podzielam zdanie Lampki. może to być źle odebrane. Jeszcze na ulicy zapalony miłośnik astrologi rzuci w plecy siekierą :szczerbaty:

 

Jak czasem z konieczności chodzę w kamizelce czy kurtce TVNu po ulicach i jeszcze mnie nikt nie rzucił siekierą więc chyba nam to nie grozi... raz mi babcia w markecie nawrzucała od żydomasonów a tak spoko...

 

Paweł

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł rzeczywiście świetny (mam na mysli nicki, jak również tą wymowną negację "nauki pokrewnej').

Sam niejednokrotnie czułem się zażenowany myleniem mojego hobby ze szklaną kulą <_<

p.s. czuję się zmobilizowany do pisania wiekszej liczby postów, może zdążę, aby zmieścić się gdzieś choćby na rękawie.... :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czasem z konieczności chodzę w kamizelce czy kurtce TVNu po ulicach i jeszcze mnie nikt nie rzucił siekierą więc chyba nam to nie grozi... raz mi babcia w markecie nawrzucała od żydomasonów a tak spoko...

 

Paweł

 

No właśnie, zanim doczytałem Twój post do końca chciałem już spytać o "miękkie berety"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prostokącie bardziej mi pasowało. Ta "5" może być brana za "S". Tyle tych nicków, że prostokąt mógłby być w stylu tego z pierwszego postu, ale w pionie.

Ale to tylko moje osobiste odczucia. Jak zrobisz po swojemu, na pewno będzie dobrze, effendi. :Beer:

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.