Skocz do zawartości

Sprzedam Teleskop Syntę SKDOB 8" z moim patentowym systemem chłodzenia


Grzegorz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzę na większe apertury więc sprzedaję moją ukochaną syntę 203/1200. Od sprzedawanych ostatnio na tym forum Synt SKDOB 8" moja różni się wykonanym przeze mnie systemem chłodzenia lustra głównego :icon_idea: .

 

Zdjęcia teleskopu, mojego chłodzącego wynalazku a także opis jak to działa znajduje sie tutaj:

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?sho...12246&st=20

 

Za wszystko chcę 800 zł. Załączam podstawowy okular SP 25mm.

Sprzedaję bez akumulatora 12V, który trzeba by sobie dokupić, żeby wiatraki od chłodzenia się kręciły (przy sprzedaży podłączę mój i zademonstruję jak działa).

Za dopłatą 200zł dorzucam okular vixena LV 6mm - znakomity do obserwacji planet.

Wyłącznie odbiór osobisty w Warszawie bądź okolicach.

:astro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ja wziął z przyjemnością ale tylko przesyłka ponieważ mieszkam za daleko :unsure:

 

Hmmm. No dobra. Daj mi swój adres na priv. Zbadam sprawę ile kosztowałoby wysłanie pocztą lub kurierem. No i określ się czy chcesz również ten okular LV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teleskop sprzedany ale klient z powodu niedoborów finansowych wziął sam goły teleskop, bez chłodzenia.

 

Został zatem do wzięcia już tylko mój bajerancki system chłodzenia do Synty 8" na który składa się:

1. nawiew na LG od tyłu,

2.wsysanie poduszki powietrznej od przodu :)

 

Chcę za to 110zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.