Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie te problemy wynikają z błędów poprzednie programisty. Systematycznie będziemy to czyścić. Dlatego jestem wdzięczny, że zgłaszacie te problemy, bo niestety - w internecie jest tak, że u jednego wszystko perfekt, zaś gdzie indziej już nie działa. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego sami odkryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej wersji podobalo mi sie, ze kiedy kliknalem na "pokaz watki uzytkownika" lub "pokaz posty uzytkownka" to pokazywalo wszystkie a teraz tylko kilka. :burza:

Jakby nie patrzec byla to jeszcze jedna pomocna opcja wyszukiwania.

Kliknij na swoją nazwę z lewej strony - przy poście. Masz tam, to co było kiedyś:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?act...ult_type=topics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej wersji podobalo mi sie, ze kiedy kliknalem na "pokaz watki uzytkownika" lub "pokaz posty uzytkownka" to pokazywalo wszystkie a teraz tylko kilka. :burza:

Jakby nie patrzec byla to jeszcze jedna pomocna opcja wyszukiwania.

O którym miejscu mówisz ?

 

edit: jeśli o widoku z poziomu profilu ( tabele na środku ) to mogę to wytłumaczyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zmniejszarka" zdjęć nie zawsze działa tak samo.

 

Obrazy dodane przez [ img ][ /img ] otwierają się w nowym oknie, które jest zmaksymalizowane. Tutaj nie mam nic do zarzucenia. Niestety obrazy załączone do postu otwierają się w nowym, bardzo małym oknie. Które trzeba rozciągnąć lub zmaksymalizować. <_<

 

Testowane na Firefoxie 3.0.1 i IE 6.0.29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zmniejszarka" zdjęć nie zawsze działa tak samo.

 

Obrazy dodane przez [ img ][ /img ] otwierają się w nowym oknie, które jest zmaksymalizowane. Tutaj nie mam nic do zarzucenia. Niestety obrazy załączone do postu otwierają się w nowym, bardzo małym oknie. Które trzeba rozciągnąć lub zmaksymalizować. <_<

 

Testowane na Firefoxie 3.0.1 i IE 6.0.29

To problem starych załączników, dodanych przed nową wersją. Po prostu wcześniej system nie znał wymiarów obrazka, teraz je zna i dostosowuje wielkość. Wcześniej otwierał wszystko w całym oknie. Ot taka przypadłość systemu. Nie bug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Operze również nie działa autologowanie.

Są ustawione pewne zabezpieczenia, np. sprawdzanie przeglądarki podczas sesji, tzw. mocne cookies.. Wszystko by zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa na forum.

 

Jeśli Naczelny wyrazi chęć mogę trochę 'poluzować pasa', jednak mam FF3 i autologowanie działa bez problemu.

 

Upewnij się, że wyczyściłeś stare cookies. W nowych np. jest zapisywana domena i prefix..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pokrótce naświetlić ideę "Znajomych"?

 

Czy coś się zmienia kiedy dodaję kogoś na taką listę?

Czy oprócz komunikatu na maila, że ktoś mnie dodał mogę to gdzieś podejrzeć?

Dlaczego mam 3 Znajomych jakby odgórnie nikogo nie dodając?

 

Z góry sorki jeśli tu już gdzieś było poruszane...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, taka lista to jakby folder skrótów do profili swoich znajomych, jeżeli jakąś osobę doda się do swoich znajomych, wtedy na górze w menu pojawia się nowy link "Moi przyjaciele" i tak jest szybszy i łatwiejszy kontakt

a sam osobę możesz dodać do listy swoich znajomych, np. klikając w wątku na nazwie nicka:

 

Clip_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam 3 Znajomych jakby odgórnie nikogo nie dodając?

Mam wrażenie, że skrypt przekonwertował osoby dodane w profilu (wcześniej w PW liście) na "znajomych". Też tak miałem i są to faktycznie osoby, które miałem kiedyś dodane przy PW.

 

To co bezpośrednio jest widoczne, to możliwość monitorowania, czy znajomy jest online i ew. kiedy był ostatnio. To po kliknięciu w "Moi przyjaciele" na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominając o głównym widoku znajomych z poziomu forum profilu np. tutaj: http://astro-forum.org/Forum/Zobacz-profil-m1643.html

w tabeli na środku i prawej dolnej ;-)

 

Oczywiście Adam ma rację - została wykonana konwersja 'kontaktów' na znajomych - co w sumie oznacza to samo, a teraz przybrało rozbudowaną opcję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam problem.

 

Nie mogę pisać bloga, gdyż wyświetla mi się informacja "Nie masz autoryzacji, aby oglądać tę stronę"- Takie info pojawia się gdy klikam w Panelu Kontrolnym opcję napisz nowego bloga.

 

Tak samo nie mogę wchodzić na część blogów, bo wyświetla mi się ta sama informacja. O co chodzi? :unsure:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei nie działa poprawnie wyszukiwarka... po wrzuceniu słów kluczy i naciśnięciu szukaj. Pojawia się komunikat, że nie jestem uprawniona do korzystania z tej opcji... :blink:

 

pozdrawiam

Ori

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak próbuje wejść w niektóre blogi z linku ze strony głównej np. blog "B/W astrofoto, moje przemyślenia" wyskakuje mi że nie mam uprawnień do przeglądania tej strony, a znowusz jak wejdę w astroblogi to go tam w ogóle nie widzę. Dodam, że tak mam też z kilkoma innymi...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.