Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie dot technikaliów AF - przyznam że przekroczyłem już masę krytyczną w tej materii

 

używam ostatnią mIsiĘ - w wersji 8

na wszystkich witrynach gdzie sę życzę (a tutaj oczywiście też)

pamięta moje hasła etc

niestety na naszym ukochanym forum tak nie jest

za każdym razem muszę się ponownie logować

a jak już się zaloguję to mam takie cóś

[#404] Sorry, we could not locate the page you are requesting to view. Please click here to return back to the forum's home

 

F1, F1 , F1

 

znaczy help ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponowna edycja mojej wiadomości PW - jeszcze nie odebranej przez adresata - likwiduje (mi) podział na linie :(

 

dawnymi czasy mi w logowaniu pomagał firefox zamiast internet - tak wspominam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jak się wejdzie na główną stronę w operze, to nie widać całej lewej strony, czyli "Galerii Astrofotografii", "Astronomii", itd., a reszta jest jakoś dziwnie rozstrzelona po kątach. Tzn. na chwilę pojawia się normalny widok podczas ładowania strony, ale potem znika, jak strona załaduje się do końca i widać tylko białą plamę na środku z tekstem po bokach.

 

 

 

W firefoxie jest ok.

Edytowane przez majer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały szczególik. Otóż w ustawieniach profilu podczas dodawania avatara w sekcji Twój obrazek awatara podane są wymiary do wprowadzenia "wysokość" i "szerokość". Ale zauważyłem, że oznaczenia tych pól są odwrotnie opisane. Tzn. pod polem "wysokość" kryje się ustawienie szerokości avatara, a pod polem "szerokość" regulujemy wysokość obrazka.

Taka bzdeta a złapałem się już kilka razy na to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale nie działają mi żadne przyciski w oknie odpowiedzi, zarówno tej szybkiej, jak i w trybie pełnego edytora. Mogę jedynie rozwinąć "pozostałe style".

No i nadal wydaje mi się, że na głównej stronie forum zamienione są przyciski zwijania/rozwijania prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Double post, bo nadal mam tak samo i zauważyłem jeszcze jedną rzecz - "Dzisiaj" działa ok, ale tylko z poziomu s. głównej, klikając z innego miejsca przenosi mnie na początek wybranego tematu albo działu. To wszystko jest dość uciążliwe i proszę o pomoc. "Zobacz nową zawartość" działa normalnie.

Edytowane przez tater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Double post, bo nadal mam tak samo i zauważyłem jeszcze jedną rzecz - "Dzisiaj" działa ok, ale tylko z poziomu s. głównej, klikając z innego miejsca przenosi mnie na początek wybranego tematu albo działu. To wszystko jest dość uciążliwe i proszę o pomoc. "Zobacz nową zawartość" działa normalnie.

Jaki system, jaka przeglądarka? Wklej mi też skopiowany adres strony, który masz w przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

u mnie przycisk "dzisiaj" działa tylko z poziomu strony głównej. Natomiast z poziomu wątku czy działu przenosi na początek wątku/działu

 

System: XP, przeglądarka: firefox 3.6.8

 

Przykład. Będąc w wątku "dowcipy" na bodajże 40 stronie i klikając na przycisk "dzisiaj" wraca na pierwszą a adres w przeglądarce pojawia się taki:

 

http://forum.astropolis.pl/topic/8128-dowcipy/index.php?app=core&module=search&do=active&search_app=forums

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki system, jaka przeglądarka? Wklej mi też skopiowany adres strony, który masz w przeglądarce.

Windows 7, firefox 3.6.8

 

http://forum.astropolis.pl/topic/23164-nowa-wersja-forum/index.php?app=core&module=search&do=active&search_app=forums

 

To akurat mniejszy problem, bardziej doskwierają mi te niedziałające przyciski, o których pisałem wcześniej, bo wszystko muszę wklepywać ręcznie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przycisk "dzisiaj" działa tylko z poziomu strony głównej. Natomiast z poziomu wątku czy działu przenosi na początek wątku/działu

no, u mnie też... a to dlatego, że link do "nowa zawartosc" wyglada tak:

<a href="http://forum.astropolis.pl/index.php?app=core&module=search&do=new_posts&search_app=forums" accesskey="2">Zobacz nową zawartość</a>

a do "dzisiaj" tak:

<a href="index.php?app=core&module=search&do=active&search_app=forums">Dzisiaj</a>

 

czyli może odwoływać się do index.php w innym "katalogu" zależnie od miejsca z którego zostało wywołane (a teraz wątki są jak gdyby katalogami więc zmieniają działanie ścieżek względnych. zamiast podawania całego http://forum.astropolis. itd. można też użyć "/" przed index.php)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Czy ktoś jeszcze ma taki problem? A możesz sprawdzić u siebie na innej przeglądarce? Wygląda na to, że coś chyba po twojej stronie jest nie tak.

Na IE działa normalnie (oprócz oczywiście "Dzisiaj"), jakieś pomysły jak rozwiązać problem?

 

EDIT: Wyczyściłem ciacha i jest ok.

Edytowane przez tater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

IE - mój - potwierdzam! zamiast polskich ogoniastych liter mamy "?"

 

Hurra nareszcie Ktoś upomina się o polskość naszego forum

 

po tych BTW IMHO OFF-TOP i tak dalej :szczerbaty:

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.