Jump to content
Adam_Jesion

Nowa wersja forum

Recommended Posts

Wszystkie te problemy wynikają z błędów poprzednie programisty. Systematycznie będziemy to czyścić. Dlatego jestem wdzięczny, że zgłaszacie te problemy, bo niestety - w internecie jest tak, że u jednego wszystko perfekt, zaś gdzie indziej już nie działa. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego sami odkryć.

W poprzedniej wersji podobalo mi sie, ze kiedy kliknalem na "pokaz watki uzytkownika" lub "pokaz posty uzytkownka" to pokazywalo wszystkie a teraz tylko kilka. :burza:

Jakby nie patrzec byla to jeszcze jedna pomocna opcja wyszukiwania.

W poprzedniej wersji podobalo mi sie, ze kiedy kliknalem na "pokaz watki uzytkownika" lub "pokaz posty uzytkownka" to pokazywalo wszystkie a teraz tylko kilka. :burza:

Kliknij na swoją nazwę z lewej strony - przy poście. Masz tam, to co było kiedyś:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?act...ult_type=topics

O którym miejscu mówisz ?

edit: jeśli o widoku z poziomu profilu ( tabele na środku ) to mogę to wytłumaczyć ;-)

To samo wyszukiwanie można zrobić z poziomu widoku profilu danej osoby - klikamy wtedy po lewo na napis "Opcje" gdzie rozwija się lista, skąd można wybrać co trzeba.

"Zmniejszarka" zdjęć nie zawsze działa tak samo.

Obrazy dodane przez [ img ][ /img ] otwierają się w nowym oknie, które jest zmaksymalizowane. Tutaj nie mam nic do zarzucenia. Niestety obrazy załączone do postu otwierają się w nowym, bardzo małym oknie. Które trzeba rozciągnąć lub zmaksymalizować. <_<

Testowane na Firefoxie 3.0.1 i IE 6.0.29

"Zmniejszarka" zdjęć nie zawsze działa tak samo.

Obrazy dodane przez [ img ][ /img ] otwierają się w nowym oknie, które jest zmaksymalizowane. Tutaj nie mam nic do zarzucenia. Niestety obrazy załączone do postu otwierają się w nowym, bardzo małym oknie. Które trzeba rozciągnąć lub zmaksymalizować. <_<

Testowane na Firefoxie 3.0.1 i IE 6.0.29

To problem starych załączników, dodanych przed nową wersją. Po prostu wcześniej system nie znał wymiarów obrazka, teraz je zna i dostosowuje wielkość. Wcześniej otwierał wszystko w całym oknie. Ot taka przypadłość systemu. Nie bug.

W Operze również nie działa autologowanie.

Mam wersje 9.52 Opery i autologowanie działa bez problemu.

W Operze również nie działa autologowanie.

Są ustawione pewne zabezpieczenia, np. sprawdzanie przeglądarki podczas sesji, tzw. mocne cookies.. Wszystko by zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa na forum.

Jeśli Naczelny wyrazi chęć mogę trochę 'poluzować pasa', jednak mam FF3 i autologowanie działa bez problemu.

Upewnij się, że wyczyściłeś stare cookies. W nowych np. jest zapisywana domena i prefix..

ok zrobiłem czyściora ciasteczek i wszystko działajet. Dzięki :D

Guest polaris

Czy może mi ktoś pokrótce naświetlić ideę "Znajomych"?

Czy coś się zmienia kiedy dodaję kogoś na taką listę?

Czy oprócz komunikatu na maila, że ktoś mnie dodał mogę to gdzieś podejrzeć?

Dlaczego mam 3 Znajomych jakby odgórnie nikogo nie dodając?

Z góry sorki jeśli tu już gdzieś było poruszane...

Pozdrawiam.

no cóż, taka lista to jakby folder skrótów do profili swoich znajomych, jeżeli jakąś osobę doda się do swoich znajomych, wtedy na górze w menu pojawia się nowy link "Moi przyjaciele" i tak jest szybszy i łatwiejszy kontakt

a sam osobę możesz dodać do listy swoich znajomych, np. klikając w wątku na nazwie nicka:

Clip_5.jpg

Dlaczego mam 3 Znajomych jakby odgórnie nikogo nie dodając?

Mam wrażenie, że skrypt przekonwertował osoby dodane w profilu (wcześniej w PW liście) na "znajomych". Też tak miałem i są to faktycznie osoby, które miałem kiedyś dodane przy PW.

To co bezpośrednio jest widoczne, to możliwość monitorowania, czy znajomy jest online i ew. kiedy był ostatnio. To po kliknięciu w "Moi przyjaciele" na górze.

Nie zapominając o głównym widoku znajomych z poziomu forum profilu np. tutaj: http://astro-forum.org/Forum/Zobacz-profil-m1643.html

w tabeli na środku i prawej dolnej ;-)

Oczywiście Adam ma rację - została wykonana konwersja 'kontaktów' na znajomych - co w sumie oznacza to samo, a teraz przybrało rozbudowaną opcję.

Pozdrawiam

No to ja mam problem.

Nie mogę pisać bloga, gdyż wyświetla mi się informacja "Nie masz autoryzacji, aby oglądać tę stronę"- Takie info pojawia się gdy klikam w Panelu Kontrolnym opcję napisz nowego bloga.

Tak samo nie mogę wchodzić na część blogów, bo wyświetla mi się ta sama informacja. O co chodzi? :unsure:

Pozdro.

Mi z kolei nie działa poprawnie wyszukiwarka... po wrzuceniu słów kluczy i naciśnięciu szukaj. Pojawia się komunikat, że nie jestem uprawniona do korzystania z tej opcji... :blink:

pozdrawiam

Ori

Edited by Ori2711

Ja jak próbuje wejść w niektóre blogi z linku ze strony głównej np. blog "B/W astrofoto, moje przemyślenia" wyskakuje mi że nie mam uprawnień do przeglądania tej strony, a znowusz jak wejdę w astroblogi to go tam w ogóle nie widzę. Dodam, że tak mam też z kilkoma innymi...

Pozdrawiam

bo nie wszystkie blogi są upublicznione, oprócz ogólnodostępnych są również prywatne blogi użytkowników

ale na prawym panelu widać listę ostatnich wpisów wszystkich, tych prywatnych również