Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie, ale mi wciąż działa wolno lub widzę tylko komunikat o błędzie IPS Driver Error.

Całego Wrocławia tak nie lubisz, czy tylko mnie osobiście? :unsure::unsure:

Mariusz - daj spokój. / tyle w kwestiach animozji /

 

Co do serwera, to nie "wciąż", a "znowu" - a to zasadnicza różnica. Sewer nie wyrabia po odblokowaniu wszystkich funkcjonalności. Cóż mogę napisać? To że dostaje szału kiedy nie mogę się dostać na forum chyba nie jest dla Ciebie wystarczające. Napiszę więc, że wszystko się zmieni, kiedy przeniosę forum na własny serwer.

 

Ale nie proś mnie o termin. ASAP.

 

PS. Czy ty tylko mnie, tak z zasady, nie lubisz, czy całej warszafki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po mnie...

 

Adam, Hans

 

Żadnych animozji, żadnego trolowanka. Na żartach się nie znacie?

 

Co do szybkich łączy - podłącz się do PL-IX bezpośrednio (http://www.pl-ix.pl, http://www.computerworld.pl/news/332622/Ro...ezla.PLIX.html), wszyscy będą mieli szybko.

Zaproponowałbym Ci miejsce w serwerowni we Wrocławiu, ale pewnie za daleko lub za słabe mam (w firmie) łącza...

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałbym Ci miejsce w serwerowni we Wrocławiu, ale pewnie za daleko lub za słabe mam (w firmie) łącza...

Dziękuję. Serwerownia już jest. Czeka po prostu na fizyczne zainstalowanie serwera. Do tego robię małą roszadę w serwerach Valhalli, więc chwilę trzeba jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam mały problem z czytaniem nowych postów. Klikam "Pokaż nową zawartość", pokazują mi się nowe posty, ale nie mogę przekierować się do tych postów, tylko wyskakują mi profile osób, które te posty napisały. Klikam nie na nick, ale na tę strzałkę z kwadracikiem po nicku (na forach zazwyczaj oznacza ona "Pokaż ostatni post").

 

Poza tym, łatwo tu się pogubić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w normalnym formularzu "dodaj odpowiedź" (do wątku) do wysłania na serwer jest przycisk z napisem "dodaj odpowiedź" pod okienkiem szybkiej odpowiedzi jest przycisk "napisz" - brak konsekwencji nazewnictwa (co mam napisać jak już napisałem...)

 

(nie pamiętam czy w starej skórce też tak było...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maila, ze dostałem nową wiadomość, ale link przekierowuje na stronę główną, a nie umiem wejśc w pocztę - przepraszam zatem, że nie odpowiadam.

 

Nowy program czy wygląd, to dla mnie zawsze kłopot, szkoda, że tak tu się namieszało. Mało mam czasu, a tu jeszcze trzeba się uczyć obsługi od nowa (vide - gdzie są wiadomości?)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE WE LA CJA

miazga , etc

 

tylko taka mała prośba czy raczej postulat o upgrade

 

kolejnym naturalnym krokiem by się wydawały zajefajne ikonki dla każdego z działów po lewej - szybkie i czytelne w swej prostocie - bez czytania tytułu działu (na przykład szare jak nie ma nowych postów a kolorowe jak są nowe posty)

ale to już pewnie daaawno planujesz

 

pozdrawiam i gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z czytaniem nowych postów. Klikam "Pokaż nową zawartość", pokazują mi się nowe posty, ale nie mogę przekierować się do tych postów, tylko wyskakują mi profile osób, które te posty napisały. Klikam nie na nick, ale na tę strzałkę z kwadracikiem po nicku (na forach zazwyczaj oznacza ona "Pokaż ostatni post").

Rzeczywiście, nie ma osobnego przycisku jak w starej wersji. Do ostatniego postu można przejść klikając na temat, tak jak na załączonym obrazku :)

af_nowy_post_m.jpg

 

Pomijając drobiazgi, nowa wersja Forum jest naprawdę udana. Brawo i podziękowania dla Administratorów :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Michał Sz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z czytaniem nowych postów...

 

odznacz forum na dole jako przeczytane i wtedy pojawią się linki do ostatnich postów "z przodu" nazwy tematu

 

 

 

Część wątków wygląda na 'zablokowane'. Tzn. nie działa guziczek 'Odpowiedz'. W zamian jest 'Nie możesz odpowiedzieć'. Czy to normalne?

Miłosz, a gdzie nie masz dostępu?

 

 

... gdzie są wiadomości?)

..

 

PW jest przy profilu w prawym górnym rogu, pod rozwijanym menu, komunikator się teraz nazywa

 

 

 

...(na przykład szare jak nie ma nowych postów a kolorowe jak są nowe posty)

...

 

Tadeo, jak oznaczysz forum jako przeczytane, to dokładnie tak się stanie jak piszesz, wyszarzone ikonki działów, w których niema nowych postów

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest strasznie wolno. strasznie niekontrastowo, czcionka na liście nowych tematów gigantyczne. czy te małe czcionki sa szare a nie czarne??? czyta sie jakbym ślepł.

Chciałem sobie kupic palmtopa z 800x480pix i ktoś mi to wybija z głowy. Nowe allegro to samo wszystko rozpieprzone po tym ekranie jak przy 640x480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystkie zmiany są na plus. Tylko trochę nie podoba mi się ten zieeelony <_<

Nie podoba mi się tylko ta zmiana profilów na typową naszą-klasę lub fotkę.pl, jeszcze brakuje reklam i bramek sms - bez urazy.

 

A w dziale zloty i spotkania mozna byłoby w końcu zrobić subforum dla Białostoczan - ach nie moglem się powstrzymac i wypróbowałem czcionki.

P.S. Nie działają wszystkie emotikony - to tak na razie pierwszy zauważony błąd.

Edytowane przez Receptura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW jest teraz Komunikatorem, tzn. tworzy coś jakby "chat" z rozmówcą, do tego nie jednym - można tworzyć takie dyskusje z kilkoma osobami.

 

Co do AstroChata, to spadnie na dół głównej, jak tylko będzie taka możliwość. Komentarze przy "karmie" będą jeszcze dzisiaj - mam nadzieję. Warstwa wizualna forum napisana jest wg najnowszych trendów, oznacza to, że można sobie to skalować do woli - także na urządzeniach mobilnych nie powinno być problemów.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo fajnie. Trzeba się będzie przyzwyczaić, ale to pikuś. Dzięki za dużą robotę przy forum. W telefonie, z którego coraz częściej oglądam AF (SE-C702), też wygląda dużo lepiej niż poprzednio. Jedna uwaga, nie wszystkie emoticony wyświetlają się u mnie w postaci obrazków. Tylko pierwsze 20 jest ok, reszta w postaci tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.