Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Cosik się jeszcze dzieje z powiadomieniami o przychodzących PW. Wczoraj było ok. Pojawiało się okienko. Dzisiaj tylko okienko mignie przez sekundę, a czasem "wywołuje zamieszanie" przenosząc mnie do mojego profilu.

 

Jak by było można to zerknijcie co jest nie teges :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW jest teraz Komunikatorem, tzn. tworzy coś jakby "chat" z rozmówcą, do tego nie jednym - można tworzyć takie dyskusje z kilkoma osobami.

czy ktoś mógłby mnie oświecić jak to zrobić?

Czy może jest to funkcja, która dopiero sie pojawi? Jedyna rzecz, która na to wskazuje, jest użycie liczby mnogiej dla podpisu okna ODBIORCY, choć pole do wpisania jest jedno (próbowałem wpisać kilku odbiorców oddzielając nicki przecinkiem, ale wywaliło mi błąd wysyłania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem na jednym kompie, : Win XP i Firefox (Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.11)

Gecko/2009060215 Firefox/3.0.11 ) - pojawia się komunikat :

Błąd kodowania zawartości, Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa

nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

 

* Prosimy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

 

"Stare forum" działało OK, w domu również działa zarówno pod Windą XP i Firefoxem jak i pod KateOSem i Firefoxem, ba nawet Konqueroe 3.5.7 widzi. poprawnie.

pozdrawiam

 

Wacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czy shoutbox oby na pewno działa poprawnie? Wszystko co napisze nie pojawia się w oknie dialogowym. O co common?

Potwierdzam.

Dzisiaj miałem to samo,dwa razy napisałem dosyć długą wiadomość i nie pokazało jej.Nie wrzucałem tam żadnych linków ani nie używałem dużych znaków.Później było już ok.Mozilla Firefox 3.0.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o przywrocenie Apache mod_rewrite?

Troche watkow zdazylo sie podlinkowac w postaci np http://astro-forum.org/Forum/Sky-Watcher-90-900-AZ3-t20588.html co niestety obecnie nie ma racji bytu (trzeba recznie wyciac numerek i wklejac jako parametr do http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic= ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny problem z nowym forum:

Zakładam że po użyciu "Wyświetl nową zawartość" zobaczę listę postów w wątkach ulożoną od najnowszych do najstarszych. Otóż ta lista nie jest kompletna. Na przykład napisałem temat "nowy astrograf na rynku" w "Teleskopy i lunety". Ostatnio wypowiedział się w nim Wiatr o 1:53, temat został założony wczoraj o 22:39. Tego tematu nia ma na liście nowości ani przy jednej ani przy drugiej dacie.

 

Tylko błagam: nie piszcie że ubolewam że nie ma MOJEGO tematu. Tu nie chodzi o żadne moje chore Ego, a o to żebym mógł zobaczyć co się dzieje na forum i żebym to ja wybierał co mnie interesuje a nie jakiś dziurawy automat.

 

Usunięcie cookies nie pomogło.

 

Działa "przegląd codzienny" ale to chyba tylko ostania doba. Czyli jak wrócę po tygodniu z urlopu, to znów mam problem jak sprawdzić co się działo.

Edytowane przez piotrs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrs - zobaczysz go wtedy, kiedy coś się tam wydarzy, czyli jak ktoś coś napisze. Z tej listy znikają wątki, które już przeczytałeś. To lista zmian - czyli musi coś tam ktoś napisać.

Adam, niestety tak nie jest. Od wczoraj obserwuje te zaleznosci miedzy nowa a przegladem i nie wiem dlaczego, ale czesc watkow, w ktorych ktos sie wypowiedzial (jak np ten watek) od mojej ostatniej wizyty nie jest wyswietalny w 'nowej zawartosci'. Jest za to razem z innymi watkami w 'przegladzie codziennym'. Cos tu jednak nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zrobilem kolejny test. Przez kilkanascie minut od napisania poprzedniego postu nic nie robilem, teraz kliknalem na nowa zawartosc i nie pojawil mi sie w ogole ten watek. W przegladzie za to pojawil sie na pierwszym miejscu razem z zaznaczona Twoja wypowiedzia. Dziwna sprawa - niektore watki pojawiaja sie w nowej a niektore nie i nie wiem od czego to zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, niestety tak nie jest. Od wczoraj obserwuje te zaleznosci miedzy nowa a przegladem i nie wiem dlaczego, ale czesc watkow, w ktorych ktos sie wypowiedzial (jak np ten watek) od mojej ostatniej wizyty nie jest wyswietalny w 'nowej zawartosci'. Jest za to razem z innymi watkami w 'przegladzie codziennym'. Cos tu jednak nie dziala.

Hm, ciekawe, bo ja też zacząłem zwracać na to uwagę (od czasu gdy o tym zasygnalizowaliście) i muszę powiedzieć, że mimo starań nie udało mi się zaobserwować nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie - sprawdzalem nowa zawartosc juz kilka minut po tym jak napisales kolejnego posta, podobnie bylo teraz z gmalanem - 'nowa zawartosc' nie wykryla mi jego posta, a 'przeglad' juz tak.

Nie wiem czy to nie ma zwiazku z przypieciem tematu - nowych postow w temacie 'Nowinki swiezej wersji forum' tak samo mi teraz nie wykryl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.