Skocz do zawartości

Space-Art


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, aż mi się przypomniał początek podróży dwudziestej Ijona Tichego (pewnie dlatego, że "Dzienniki" świeżo czytane).

Dla przypomnienia - zaczyna się tak:

"Zaczęło się to niespełna dobę po moim powrocie z Hyjad, gromady kulistej, tak gęstej od gwiazd, że cywilizacje gniotą się w niej jak kasza w garnku"

:D

 

EDIT:

ale za mnie świnia, bo żeby napisać że ładne to oczywiście zapomniałem...

Bardzo ładne :-)

 

ps. jaki tablet wybrałeś?

Edytowane przez panasmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem kolejny space-art. Zacząłem dziś w nocy. Łącznie zajął mi około 6-7 godzin.

Tablet to fajna sprawa :)

Mam nadzieję, że się spodoba, bo nieskromnie powiem, że mi podoba się bardzo ;) Tablet się aż zagrzał.

 

Bardziej niż plusiki lubię wypowiedzi - co jest fajne, a co trzeba następnym razem poprawić.

 

ksiezyc.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi. A miała być przodem, i z bardziej widocznymi walorami :D Od walorów jeszcze nikt nie zachorował, haha.

To się jeszcze pewnie przewinie w mojej "twórczości" ;)

pozdrawiam

 

P.S: Dziękuję za opinie w wątku oraz na PW. Poprawię, co trzeba i jutro (w zasadzie to już dziś) wrzucę nowszą wersję. Taflę wody trzeba poprawić, jaśniejący przeciwległy brzeg i cieniowanie zielonej pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią, że Matematyka jest nudna. To jest kłamstwo! Spójrzcie, oto matematyczne wzory złożone razem. Świat funkcji!

Tutaj są tylko fraktale i trochę mojego czasu. Oceńcie sami, czy było warto?

 

obrazfractal01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że trafią. Biorąc pod uwagę niską zdolność manewrową tego pancernika, nie zdoła on zrobić uniku. Sądzę jednak, że salwa jest za mała, aby go zniszczyć. Sądząc po wyglądzie smug jest to "normalny" ogień z działa laserowego. Torpedy zrobiłyby na nim może większe wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matematyka jest piękna. Pewnie i tak nie uwierzycie w to co widzicie. Tutaj jest 100% fraktali. Nawet jedna kropka nie została dodana! Tylka równanie, czas i GIMP.

Sen nocy letniej...

motyle.jpg

Edytowane przez mpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germanie wierzyli, że zbawienie można osiągnąć w walce. Ten, kto umarł bezczynnie, na przykład we śnie - trafiał do piekła. A ten, który umarł na polu walki - okrywał się chwałą. Dusze dzielnych wojowników zabierały z pola bitwy Walkirie i zanosiły je do Walhalli - krainy szczęścia, gdzie prawdziwi wojownicy przez wieczność toczyli swe boje, a każdy z nich wychodził z tego bez uszczerbku.

 

 

wojna.jpg

 

 

Proszę nie dawać plusów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.