Skocz do zawartości

Space-Art


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne, mała tylko uwaga - draperie (czyli te smugi zorzowe) idą do góry, więc perspektywa powoduje, że zmniejszają się w "górę". Czyli dokładnie odwrotnie, jak jest u ciebie. To wg mnie najbardziej charakterystyczna cecha zorzy odróżniająca ją od innych zjawisk, które czasami można pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, mała tylko uwaga - draperie (czyli te smugi zorzowe) idą do góry, więc perspektywa powoduje, że zmniejszają się w "górę". Czyli dokładnie odwrotnie, jak jest u ciebie. To wg mnie najbardziej charakterystyczna cecha zorzy odróżniająca ją od innych zjawisk, które czasami można pomylić.

Poprawię... Dzięki za uwagę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poprawiona wersja. Wiecie, że zorze mogą mieć najróżniejsze kolory?

zorza.jpg

 

ps. Oglądam ten grafiki w róznych monitorach i zawsze wyglądaja inaczej... To normalne, ale zadziwia mnie skala różnicy!

Edytowane przez mpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nadchodzi dłuuuugo oczekiwane ocieplenie i bezchmurna pogoda, czas odpalić wyobraźnie i polecieć do gwiazd.

Czego Wam i sobie życzę! Odpalamy...3...2...1...

startwie_y.jpg

 

ps.

Nie karmić! Pisać ganiąc lub chwaląc.... ;)

Edytowane przez mpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ponieważ nadchodzi dłuuuugo oczekiwane ocieplenie i bezchmurna pogoda, czas odpalić wyobraźnie i polecieć do gwiazd.

Czego Wam i sobie życzę! Odpalamy...3...2...1...

startwie_y.jpg

 

ps.

Nie karmić! Pisać ganiąc lub chwaląc.... ;)

 

 

bardzo fajna wizja :) Kiedyś w liceum za czasów, kiedy religia przeniosła się z parafii do szkół /słusznie lub nie słusznie/ u mnie w szkole krążyło hasło "księża na księżyc". Akurat ten rysunek wspaniale te hasło obrazuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie bardzo Space, ale przestrzeni tutaj jest trochę więcej... Trochę banalne, ale ujęcie mi się spodobało. Dziękuję qark za ładne zdjęcie.

 

rzeczywistosc.jpg

 

ps. Proszę nie karmić. Uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to space-art, ale myślę, że wart pokazania. W związku z tym, że zakończyłem pisanie mojej nowej opowieści w klimatach post-nuklearnych (o czym piszę w blogu), ostatnimi kropelkami weny twórczej :) stworzyłem tą grafikę.

Pokazuje dokładnie to, co chciałem oddać w tej opowieści. Pasuje do klimatu.

Marzę o tym, żeby tak wyglądała kiedyś okładka mojej książki.

 

"Wróć, mój bohaterze."

 

wroc_moj_bohaterze.jpg

 

 

Proszę nie dawać plusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jeżdżę myszką.

A postać jest tak zrobiona z zamysłem. Wygląda jakby oddalała się lub zbliżała jednocześnie. Cały mój w tym efekt. W oryginalnym kontekście jego życie wygląda podobnie :) Trudno powiedzieć, czy dopiero się wybrał, czy już wrócił.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!

Z racji że ostatnią pracą na plastykę w tym roku szkolnym mogło być cokolwiek postanowiłem naszkicować Saturna.

Dlaczego umieszczam go w tym dziale?? Bo jest to szkic zrobiony ze zdjęcia, które zostało zrobione przez sondę Voyager :D

saturn.JPG

 

Obróbki na kompie jakoś strasznie dużo nie było. W gimpie trochę całość przyciemniłem i podkręciłem kontrast.

Pierścienie mi trochę krzywo wyszły.. :lol::Boink:

 

 

pozdrawiam

Mateusz

Edytowane przez mattman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był Saturn, a teraz przyszedł czas na Jowisza. Obróbka taka jak poprzednio.

jowisz.JPG

 

Udało mi się złapać tranzyt Europy B) To ta tarczka w lewej dolnej ćwiartce planety. ;)

 

pozdrawiam

 

PS. No i szkic oczywiście z fotki. Tym razem z sondy Voyager 2

Edytowane przez mattman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić, to się bawić. Mój wcześniejszy czerwony gigant przerobiony na bardziej realną wersję ;) . Wyobraźcie sobie, że jest tam baaardzo gorąco, aż powietrze faluje ;)

 

Mała 'animacja' w GIMPie. Trzeba chwilkę poczekać, aż się fale załadują ;)

 

redgiant.gif

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pozwoliłem sobie pofalować jeszcze raz. Efekt podobny do poprzedniego, z tym, że ten to "kamień rzucony w wodę".

 

Marek, mam nadzieję, że się nie pogniewasz. Użyłem sobie bez pytania Twój obraz i troszkę zaburzyłem jego harmonię ;)

Osoby z nieco wolniejszymi komputerami/siecią powinny chwilkę poczekać, aż się załaduje (1mb)

 

latawiec2.gif

 

Proszę nie dawać plusów. To nie mój obraz.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.