Skocz do zawartości

happy birthday 2008


Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

 

Mam prośbę, wpadł mi w oko taki pomysł: :rolleyes:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=iFQctzCBHpo

 

 

 

I nie ukrywam że chcę go zrealizować, tak więc może znalazłby się ktoś, kto w towarzystwie telepa nagra się z krótkim krótkim "Wszystkiego najlepszego Ewa z okazji 17 urodzin od wszystkich astromaniaków", można dodać coś od siebie, no problemo.

 

Nauczycieli kilku także zatrudnię do tego, z pewnością taki prezent dla ważnej osoby będzie czymś wyjątkowym.

 

No i oczywiście osoby z zagranicy, jak ktoś ma pod ręką jakiś link forum międzynarodowego czy coś podobnego, będę wdzieczny :rolleyes:

 

 

 

z góry dzięki

 

do 16 grudnia mam czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł :) Jeżeli uda Ci się go zrealizować, to Ewa z pewnością bardzo się ucieszy.

Mogę pomóc. Nagram dla Ciebie, a raczej dla Ewy krótki filmik z życzeniami jak będę siedział z telepkiem na balkonie (jak tylko pogoda pozwoli). Niestety jakość nie będzie zachwycająca, bo mogę nagrać avika na kompakcika cyfrowego, ale chyba zawsze to coś.

Odezwę się z pewnością przed 16 grudnia na PW ;)

pozdrawiam

 

P.S: Gdybyś chciał tak jak na filmiku zorganizować osoby zza granicy, to mógłbyś użyć do tego skype'a. Jeżeli w miarę dobrze posługujesz się angielskim, to mógłbyś podzwonić do osób używając opcji "skype me" (tylko uwaga na zbokoli :D ). Jak ktoś używa web kamerki, więc mógłbyś nagrać troszkę życzeń dla Ewy.

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ponownie ;)

 

 

Napewno znacie liczne serwisy zagraniczne, podalibyście kilka przykładowych gdzie jest dział Hydepark? ;) Nagrałem się nawet na Youtuba z prośbą po angielsku, czarno to widzę jeśli troszkę się nie rozreklamuję... czasu mało :unsure:

Edytowane przez Nostra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ponownie ;)

 

 

Napewno znacie liczne serwisy zagraniczne, podalibyście kilka przykładowych gdzie jest dział Hydepark? ;) Nagrałem się nawet na Youtuba z prośbą po angielsku, czarno to widzę jeśli troszkę się nie rozreklamuję... czasu mało :unsure:

 

To mam nagrywać, czy nie? :D

bo nie chcę wyjśc na głupolka, jak nie wypali ;)

W razie czego, daj znać na PW

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.