Skocz do zawartości

[S] SW Mak 127/1500


piters

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sprzedaję jak w tytule. Teleskop ma około 3 lat. Stan optyki bardzo dobry, jest jedynie nieco zakurzona, ale wolałem nigdy go nie rozkręcać w celu czyszczenia, gdyż nigdy mi ten kurz nie przeszkadzał. Czyściłem go tylko z przodu do tego przeznaczonymi narzędziami. W każdym razie rys na menisku nie ma. Na tubusie rok temu zrobiłem przypadkowo rysę w okolicach mocowania doveital'a, nie widać jej na zdjęciach, gdyż właśnie jest ona nim przykryta.

W zestawie: teleskop, szukacz StarPointer, doveital, visulaback 1,25'' standardowy oraz 2'' made by firma krakowska, kątówka 2'' SkyWatcher (stan idealny, praktycznie nie używana), dekielki. Nie dodaję żadnych okularów kitowych, gdyż po prostu ich nie mam.

 

Cena jaka mnie interesuje za całość -- 880pln. Ewentualnie w opcji bez kątówki 2'' oraz visualbacka 2'' -- 670pln (dołożę starą kątówkę 1,25'' gratis) W każdej z opcji pokrywam koszt transportu Pocztą Polską, chyba że na życzenie kupującego za pośrednictwem kuriera.

 

Na życzenie mogę dorzucić okular SWAN 40mm 2''.

Kilka fotek:

_MG_6110.jpg

_MG_6111.jpg

_MG_6121.jpg

_MG_6124.jpg

_MG_6125.jpg

_MG_6135.jpg

 

Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.