Skocz do zawartości

Spotkanie robocze - wybieramy datę!


Pawel_Maksym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

koledzy SOPiZowcy do dnia 26 grudnia w tym wątku czekam na wasze decyzje odnośnie wyboru terminu Spotkania Roboczego.

Spotkanie proszę potraktować jako obowiązkowe! Zapraszam też osoby zainteresowane pracą w zakryciach oraz chętnych do pomocy w organizacji ESOP - mile widziane osoby dobrze mówiące po angielsku/niemiecku/francusku/hiszpańsku.

 

Propozycje terminu:

- 10 stycznia

- 24 stycznia

- 31 stycznia

 

Proszę głosować wpisując, która data Wam najbardziej odpowiada.

Po wyborze daty, zamknę wątek i wystawię ogłoszenie w osobnym wątku.

Pozdr

Paweł Maksym

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam obawy, że jak się mailowo/telefonicznie nie przypomni ludziom, to będzie potem zdziwienie, że ... było spotkanie a "ja o tym nie wiedziałem".

Trzeba jakos to załatwić.

Ja będę chciał wtedy kiedy Lejcyn bedzie mógł. Dawno Mariusza nie widzialem.

 

Wybieram 24 lub 31 stycznia.

 

Pozdrawiam

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się informowało mailami też było źle... zdecydowaliśmy się na forum. Wałkowaliśmy tę sprawę 1000000 razy. Po ESOP odejdę, to będziecie robić tak jak chcecie. Inną sprawą jest to, że nie mam do wszystkich telefonów a do niektórych mam 4 maile i każdy odbija serwer. Jak ktoś chce być SOPiZowcem, to musi się choć trochę interesować SOPiZem (nie tylko przed spotkaniami) a nie tylko SOPiZ nim. Zdecydowaliśmy, że mamy AF jako platformę kontaktową i tego się mięliśmy trzymać. Jak ktoś chce na maila to jak wałkkowaliśmy 100000000000000 ma taką możliwość >>> http://astro-forum.org/Forum/SOPiZ-Informa...iam-t20551.html

 

Paweł Maksym

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koledzy SOPiZowcy do dnia 26 grudnia w tym wątku czekam na wasze decyzje odnośnie wyboru terminu Spotkania Roboczego.

Spotkanie proszę potraktować jako obowiązkowe! Zapraszam też osoby zainteresowane pracą w zakryciach oraz chętnych do pomocy w organizacji ESOP - mile widziane osoby dobrze mówiące po angielsku/niemiecku/francusku/hiszpańsku.

 

Propozycje terminu:

- 10 stycznia

- 24 stycznia

- 31 stycznia

 

Proszę głosować wpisując, która data Wam najbardziej odpowiada.

Po wyborze daty, zamknę wątek i wystawię ogłoszenie w osobnym wątku.

Pozdr

Paweł Maksym

 

 

Dal mnie, Pawle, każdy termin jest dobry (aczkolwiek równie dobrze coś może wypaść w ostatniej chwili, na razie nic na to nie wskazuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pawełku, kiedy te spotkanie ?

 

Być może będę, pasuje mi 24 styczeń lub 31 styczeń, proszę o ustalenie jak najszybsze terminu, celem poczynienia logistycznych planów co do innych weekendów, im szybciej się zorganizujemy tym chyba lepiej dla wszystkich uczestników spotkania. Temat zresztą już jakby przysechł, więc może odgórna decyzja ? Dzięki, pozdrawiam, Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Jednak czekałem na więcej wypowiedzi. Widać zainteresowanie jest takie, jakie jest.

Datę wystawiłem już wcześniej w wątku ale działając pod EDGE podczas pobytu nad morzem na nowy rok ukryłem temat i nawet o tym nie wiedziałem.

 

Pozdr

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.