Skocz do zawartości

Komunikaty o dobrej widoczności i spotkania obserwacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Niedzielny ranek na Liwoczu był marny , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;), nigdy sie nie zabierałem za 360 z wieży a wczoraj z braku warunków do celowania w odległe szczyty był czas żeby przejsc dookoła :) W strone Swiętokrzyskich tylko Połaniec był widoczny i chwilami bielił sie szpital w Staszowie , z Tatr tylko przebłyski śniegu a z Bieszczad ino Chryszczata ale skleiłem i poopisywałem , bedzie jako sciagawka gdzie zerkać ;)

http://zoom.it/oaBx

PS. Merti a Suchą Góre i okolice Dynowa było widac z Cwilina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm! Z Tychów widzialność 10/10 od Błatniej po Babią i Police:) Czyste powietrze od deszczu i wiatru.

 

tak myślałem:) z Sosnowca za to zaskakująco dobrze widoczny był Beskid Śląsko-Morawski

@Sebszty: na Twoim miejscu wybrałbym się na górę Klimont zrobić fotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dziś kolejny rewelacyjny dzień. Do południa przeszły burze przez południowe Tychy, Kobiór i Cielmice a na wieczor piękne widoki:) Koło 16 było ciekawe zjawisko gdy od podhala "przelewały" się przez babią zwały chmur. Więc z Sosonowca dopiero na wieczor pewnie było widac wierchy:) Patrząc po prognozie pogody, jeszcze jutro może być ciekawie a od czwartku coraz gorzej...
Szkoda że miałem tylko telefon przy sobie:

 

post-21509-0-37127200-1369171520_thumb.jpg

post-21509-0-03507200-1369171536_thumb.jpg

Edytowane przez Sebszty
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, chmury mniej więcej na wysokości szczytu skrzycznego;) Jak się utrzyma do ok.18 to wyskocze na g. Klimont;) Ale na tatry raczej nie ma szans, wierchy wysoko w chmurach...

Edytowane przez Sebszty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, chmury mniej więcej na wysokości szczytu skrzycznego;) Jak się utrzyma do ok.18 to wyskocze na g. Klimont;) Ale na tatry raczej nie ma szans, wierchy wysoko w chmurach...

 

wygląda na to, że chyba już po wszystkim :(

gór z Mikołowa już nie widać, Skrzyczne w chmurach..

a miałem jechać na Kopiec Wyzwolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis chyba na południu ( patrzac na kamery ) wszędzie w miare dobre widoki , z rana na Liwoczu mimo niskich chmur widoczne były Swietokrzyskie i trochę Bieszczadów , Tatry w chmurach ale teraz widzę na kamerce ze i tam sie przetarło .

Północne widoki

IMGP6159.jpeg

91112042.jpg

Edytowane przez gezeb
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dziś była świetna widocznośc na Śląsk z okolic Andrychowa na Podbeskidziu. Na pierwszym planie Andrychów Elektrociepłownia Andropol ,dalej Kominy Zakładów Chemicznych w Oświęcimu 24 km, Jaworzno II i III 44 km ,za nimi Łagisza 59 km.

post-20890-0-58096200-1370019963_thumb.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie 31.05 było ciekawie ale daleko do maksimum..chociaż im później tym było lepiej

z Góry Siewierskiej średnia widoczność ale jednak dało się wypatrzeć Tatry chociaż zdjęć rodasa i warunki z 05.10.2012 ciężko będzie powtórzyć :]

poniżej hałda Szarlota, hałda Skalny z końcówką Beskidu Śląsko-Morawskiego i wyciągnięte Tatry

 

 

31052013_Siewierska_Szarlota.jpg

31052013_Siewierska_Skalny_BSM.jpg.JPG

31052013_Siewierska_Tatry.jpg.JPG

Edytowane przez loopp
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.