Skocz do zawartości

Komunikaty o dobrej widoczności i spotkania obserwacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz w nocy i nad ranem swiatelka na kamerach dawaly pewna nadzieje, wybralem si? o wsch slonca na Kopiec w Piekarach liczac na jakies przewiane dziury w chmurach. Wracam wlasnie z niczym ale sadzac po szybko zmieniajacym si? wygladzie nieba moze dzisiaj powstac jakies okienko widocznosciowe. Do Tarnowskich G. ju? dzisiaj nie dotre ale zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec dzisiejszego ponurego i deszczowego dnia na Podkarpaciu - niespodzianka. Przejrzyste niebo i widoki aż do Tatr.

Oto Wierchy z nowej miejscówki na drodze z Pstrągowej do Strzyżowa:

Pstragowa-Tatry-2-12-10-2010.jpg

I jeszcze dane miejscówki:

latitude 49.911544° N longitude 21.771791° E

elevation 389m above sea level (2m above ground)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec dzisiejszego ponurego i deszczowego dnia na Podkarpaciu - niespodzianka. Przejrzyste niebo i widoki aż do Tatr.

Oto Wierchy z nowej miejscówki na drodze z Pstrągowej do Strzyżowa

 

Wyślij mi proszę mailem (voytas@dalekieobserwacje.eu) dzisiejsze zdjęcia, najlepiej DUZE :) To ponad 140 km.

Edytowane przez voytasosuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popadało, teraz wieje, więc są waurunki. Scenariusz stary jak świat :)

 

Ps. Jakby ktoś dzisiaj miał zajawę na jakąś inicjatywę terenową, to wchodzę w to. Warunki są z chwili na chwilę lepsze.

Edytowane przez mateusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pourywane tyłki, cyce i w ogóle nie wiem co się dzisiaj działo :o Oglądam teraz foty i jak nie z mojego aparatu. Masakra, dzisiaj chyba atmosfera opuściła ten ziemski padół. Wow.

 

Byliśmy na nowiuteńkim PO koło Wojkowic, idealny horyzont niczym nie zasłonięty. Zresztą let pictures talk :)

 

 

PS. Aha i informacja dnia. Wieża na Bytkowie nie jest własnością TVP...

PS2. Dzięki wszystkim osobom, które dzisiaj do mnie dzwoniły. Mam chyba z 30 połączeń odebranych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ZGADZAM się z dzisiejszym SMS-sem, który dostałem od Mateusza. Napisał: "U nas orgazm bezdotykowy. Jest chyba nawet Mala Fatra".

Otóż dzisiaj z całą stanowczością i bez podtekstów seksualnych mogę (chyba nie sam) stwierdzić, że mieliśmy "orgazm DOtykowy" :) :) :)

Edytowane przez voytasosuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba_mar czy Ty aby nie byłeś z kolegą po godzinie 15? Bo ja też byłem :szczerbaty:

Dzień jak najbardziej udany na zdobywanie nowych miejsc, natomiast pechowy na poprawianie starych. Nad częścią Tatr i Babią utknęły chmury. Wie ktoś z czego to wynika, że nie dało rady ich przewiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się płakać chce, że się nie uderzyło na PO :(

 

jutro rano powinien być znów ogień.

 

kto ma blisko na GSA to niech uderza po Łomnicę

Powaznie rozwazamy z Robertem taki scenariusz na jutrzejszy wschod slonca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ZGADZAM się z dzisiejszym SMS-sem, który dostałem od Mateusza. Napisał: "U nas orgazm bezdotykowy. Jest chyba nawet Mala Fatra".

Otóż dzisiaj z całą stanowczością i bez podtekstów seksualnych mogę (chyba nie sam) stwierdzić, że mieliśmy "orgazm DOtykowy" :) :) :)

Nie wnikajac w zrodlo tego orgazmu mozna smialo powiedziec, ze bylo grubo. I to w kazdym kierunku i kazdej porze. To jeden z tych nielicznych dni, kiedy schodzilismy z PO wyfoceni przy bijacych po oczach Tatrach. Uchwycilismy tez cos dalekiego w Bramie Wilkowickiej, a tam moze byc Fatra! Babia caly czas ze szczytem w chmurach, za to zjawiskowe Pilsko i Morawski. Brak Jesenikow, ktore ponoc az do zachodu tonely w chmurach. Rafal pytal w trakcie powrotu, czy sprzedajemy juz teraz sprzet foto ;) To dobre podsumowanie dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziś nie próżnowałem, wybrałem się na swój ulubiony PO we Wrocławiu, udało się dojrzeć Biskupią Kopę, Śnieżnik a i Serak pokazał się na chwilę bez chmur ;) Na zachód od Ślęzy dużo gorzej, Chełmiec w porywach i jakieś bliższe pasma w stronę Karkonoszy, Śnieżnka niestety pod chmurami. Ogólnie jestem zadowolony z moich pierwszych obserwacji "na poważnie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziś nie próżnowałem, wybrałem się na swój ulubiony PO we Wrocławiu, udało się dojrzeć Biskupią Kopę, Śnieżnik a i Serak pokazał się na chwilę bez chmur ;) Na zachód od Ślęzy dużo gorzej, Chełmiec w porywach i jakieś bliższe pasma w stronę Karkonoszy, Śnieżnka niestety pod chmurami. Ogólnie jestem zadowolony z moich pierwszych obserwacji "na poważnie" ;)

No to się wymieniłeś spojrzeniami z Robertem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.