Skocz do zawartości

Komunikaty o dobrej widoczności i spotkania obserwacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Cud miód , zawsze jak takie cos widze to zazdroszczę tym co tam pracują ;)

Na wschodzie dziś widoczność marna ale można sie "artystycznie" nasycić ;) Widok z Liwocza ( z kamery na wschód )

http://89.231.94.15/snapshot.cgi?name=xxxx&pw=xxxx&w=640&h=320&1120324062713

PS. Się wyrolowałem myśląc ze to zrzut z danej godziny a to podgląd live i już piękne widoki zniknęły :( Jutro rano może się ruszę osobiście to nadrobię ;)

Edytowane przez gezeb
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś może wrzucić na forum zdjęcia z tego spotkania? Jestem ciekaw co można zobaczyć z tego miejsca. Chodzi mi o ogólny pogląd horyzontu bez jak i o otoczenie. Będę wdzięczny, bo spotkanie było, na zdjęcia liczyłem a tu lipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wrzucić na forum zdjęcia z tego spotkania? Jestem ciekaw co można zobaczyć z tego miejsca. Chodzi mi o ogólny pogląd horyzontu bez jak i o otoczenie. Będę wdzięczny, bo spotkanie było, na zdjęcia liczyłem a tu lipa :)

 

http://www.dalekieobserwacje.eu/?s=klimont

 

P.S. Zdjęcia pradziada na tle Tarczy słońca pojawią się niebawem na DO. Jakość niestety bez rewelacji, ale udało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

previous.gif No to ciekawe rzeczy wychodzą :huh: W takim bądź razie sprawdź np sunset z Równicy 21.08.2010 ;)

Bawię się TPE lecz dla potwierdzenia obserwacji zapuszczam jeszcze Kashmira, a ten mnie jeszcze nigdy nie zawiódł ;)

 

Ps. Godziny zachodu się nie zgadzają. Nie wiem gdzie się to zmienia, a program nie uwzględnia czasu letniego

równica.jpg

Edytowane przez Robert J
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak sądze,byłem dzisiaj na swoim PO i nie mal na wszystkie strony po przejściu frontu było bardzo ładnie :D

 

Zauważyłem też, że jeśli tylko nad Polską "daje" prąd strumieniowy to dobre warunki są bardzo prawdopodobne w każdej chwili:

 

http://www.wunderground.com/maps/eu/WindSpeed.html#?type=JetStream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę u siebie na Zaolziu i ładnie wyszedł z chmur Śląsko-Morawski. W drugą stronę żyleta w Niskich Jesenikach, poprzekładana chmurami z których leje. Czasami przebija Hruby. Za godzinę zachód - może coś się fajnego pokaże. Sprzęt w pogotowiu :)

 

 

No i przebił się. Wprawdzie "flagowe" szczyty w chmurach, to jednak coś się pokazało :)

 

medvedi.jpg

Edytowane przez voytasosuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.