Skocz do zawartości

Komunikaty o dobrej widoczności i spotkania obserwacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że pisze post pod postem ale dzisiaj chyba posypią się zdjęcia :)

Tak jak ktoś wcześniej przewidywał razem z mrozami przyszła dobra widoczność. Ja mam kilka zdjęć, troszkę za późno wstałem, ale i tak jestem zadowolony lepsze coś niż nic. Wrzucę może później. Mam nadzieję że jutro się to powtórzy.

 

Tatry z dzisiaj rano

 

IMG_3267.jpg

 

Kolejny dobry dzień chyba w sobotę rano, ma być w miarę pogodnie i -11 na termometrach

Edytowane przez Pjotrek
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatry z dzisiaj rano

 

 

Kolejny dobry dzień chyba w sobotę rano, ma być w miarę pogodnie i -11 na termometrach

 

ładnie się pokazały, klimatyczna fotka - skąd robiona?

na Zagłębiu rano mgliście, też się trochę nastawiam na sobotę na słoneczny wschód - powinno być bezchmurnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, u mnie na 300 metrach widać tylko to coś co zawisło nad górami, poza tym niebo jest czyste, błękitne (-15 st C). Ale widzę że z wyższej wysokości widoczność jest lepsza (skrzyczne)

 

A mogło być tak pięknie.

Edytowane przez Pjotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert J to zdradź nam tajemnice co uchwyciłeś :)

Nic szczególnego. Pojechałem wczoraj na Pradziada bo miał być wschód słońca za Velkym Krywaniem w M. Fatrze, ale na przeszkodzie stanęły chmury. Za to Tatry biły po oczach. Zupełnie się takiego widoku nie spodziewałem. Ale to już oklepany numer więc nie warto się tym chwalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie J zupełnie się z Tobą niezgodzę. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak oklepany numer w DO. Zawsze z chęcią oglądam zdjęcia, nawet jesli istnije już dużo zdjęć przedstawiających ten sam temat. Dla mnie każde jest inne, także umieść proszę trochę tych Tatr z Pradziada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie J zupełnie się z Tobą niezgodzę. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak oklepany numer w DO. Zawsze z chęcią oglądam zdjęcia, nawet jesli istnije już dużo zdjęć przedstawiających ten sam temat. Dla mnie każde jest inne, także umieść proszę trochę tych Tatr z Pradziada :)

 

Ok

 

DSC_7576.jpg DSC_7705.jpg

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z Klimczoka. Kierunek na Tatry 9/10, Jesioniki wystawały, ale za nimi chmury, więc mały kontrast. Wypad i sesja 100% udana.

 

No, wypas. Ja z Klimczoka pamiętam tylko panienkę w szpilkach i jej faceta wciągającego wózek z dzieckiem po kamieniach :szczerbaty: .

Edytowane przez Raven89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, patrzylem rano kolo 6 (a moze bylo to troche pozniej ;)) na kamere ze skrzycznego i bylo niby ladnie, ale nad samymi tatrami cos wisialo...

 

ode mnie teraz (15:30) slabo bo slabo ale widac gerlacha, bo niebo nad gorami sie wypogodzilo

 

na jutro rano szykuje się tez nie najgorsza pogoda

Edytowane przez Pjotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.