Skocz do zawartości

Mamy swojego Chata :)


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie udalo sie znalezc rozwiazanie problemu Chata, ktory bylby zintegrowany z forum, wiec nie trzeba sie rejestrowac jeszcze raz.

 

Jak na niego wejsc? Wskazowke macie w gornym menu ;) Gdyby jednak ktos mial problem ze znalezieniem:

http://www.astro-forum.org/Forum/chat.php

 

Zapraszam do dyskusji LIVE.

 

PS. W najblizszym czasie dodamy mozliwosc wyswietlania ilosci osob od razu w menu.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę wejść aby potestować.

Przewodnik też jest boski:

Warning: Failed opening './localization/tutorial.lib.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/www/Forum/room/tutorial_popup.php on line 19

 

Fatal error: Failed opening required './localization//localized.tutorial.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/www/Forum/room/tutorial_popup.php on line 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, jak mowisz - dla chcacego nic trudnego, to czemu nie pomogles wczesniej? Toc to nasze wspolne forum, a nie moje, czy innego adm...

Kazdy tu moze, a nawet powinien pomoc, wiec - DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO!

 

Oj Adamie :wink: ja dla tego forum robić już wiele więcej nie mogę, popatrz na mój profil a zobaczysz że 10%wszystkich postów to moja codzienna praca na forum dla dobra nas wszystkich, nie liczę godzin i dni spędzonych przy klawiaturze 8)

 

Ps. Skończ solidnie tego czata bo mam ten sam boski komunikat co kolega powyżej :Cry::Cry::Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz - ja tego Czata nie robilem! To gotowy produkt, jak wszystko na tym forum (prawie). Tak jakbys poszedl po Office'a do sklepu. Wszystko dziala, a jak nie dziala, tzn ze cos masz w kompie nie teges. Zreszta zauwazylem, ze akurat tobie 90% rzeczy nie dziala, wiec moze jakiegos informatyka zawezwij, niech zrobi porzadek w komputerze.

 

A jak juz piszesz, ze cos jest zle, to napisz jaki masz komunikat? Moze haslo zapomniales i zle wpisujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - do jasnej ciasnej!!!! Patrze w statystyki forum i ciagle widze, ten stary adres jesion.sm.pl!!! Chyba nie wchodzicie na niego???

 

On nie dziala od wielu juz miesiecy. Przeciez mamy swoj adres www.astro-forum.org

 

Rece opadaja normalnie :( Powiedz Adam, ze sie myle, i nie wchodzisz na ten adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.