Skocz do zawartości

Mamy swojego Chata :)


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Adamie, ja nigdy nie wdaje sie w takie dyskusje. Spotykam sie z tym niestety na codzien w przypadku budowania serwisow komercyjnych.

Jedyne co robie to zagladam w statystyki - to jedyna miara.

 

Co do plugactw, wirusow itp - to nie explorer jest tu problemem, a outlook. To zapewne doskonale wiesz. Dlatego kazdemu proponuje natychmiastowe porzucenie tego programu na korzysc np. The Bat - jest super i do tego very simple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam! szukam tego chata i nie mogę znaleźć... Pamietam, że juz na nim byłem, heh... nie ważne. Sprawa tyglada tak, że jutro praluję jechać kupić używany teleskop. Problem w tym, że nie jestem pewien na co powienienem zwrócić uwagę, żeby sprawdzić, czy nie jest zepsuty. Bedę bardziej niż zobowiązany za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udalo sie znalezc rozwiazanie problemu Chata, ktory bylby zintegrowany z forum, wiec nie trzeba sie rejestrowac jeszcze raz.

 

Jak na niego wejsc? Wskazowke macie w gornym menu ;) Gdyby jednak ktos mial problem ze znalezieniem:

http://www.astro-forum.org/Forum/chat.php

 

Zapraszam do dyskusji LIVE.

 

PS. W najblizszym czasie dodamy mozliwosc wyswietlania ilosci osob od razu w menu.

 

Witam! szukam tego chata i nie mogę znaleźć... Pamietam, że juz na nim byłem, heh... nie ważne. Sprawa tyglada tak, że jutro praluję jechać kupić używany teleskop. Problem w tym, że nie jestem pewien na co powienienem zwrócić uwagę, żeby sprawdzić, czy nie jest zepsuty. Bedę bardziej niż zobowiązany za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :) Mistrzostwo świata w odkopytaniu wątków :) od tych 9 lat troszkę się zmieniło :)

 

Czat znajduje się teraz na dole okna (taki wąziutki pasek. Po lewej Czaty publiczne (tam chyba nikt nie zagląda) a po prawej "Kto jest online" - taki komunikator.

 

Jeśli chodzi o problem z kupnem używanego teleskopu, to pomożemy ci jak tylko zdradzisz co chcesz kupić - ale to już nie w tym wątku tylko w tym który utworzyłeś :)

 

Próbuję sobie przypomnieć jak wyglądało AF w 2003.. I nie mogę. Aktualna wersja jest jedyną jaką potrafię sobie przypomnieć. Ach te przyzwyczajenia.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.