Skocz do zawartości

Sprzęt nagłaśniający na Imprezy i dyskoteki warto zerknąć


iron man

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Sprzedam zestaw nagłaśniający dyskoteki lub imprezy sprzęt ma moc ogólnie łącznie 3600 wat RMS

w zestawie są 2 subufery o mocy 600wat jeden i 2 satelity o mocy 1200 wat jedna satelity są wyposażone w zwrotnice które mają za zadanie oczyszczenie dźwięku z niepotrzebnych szumów i zakłóceń

sprzęt robiłem sam wiec gwarantuje że sprzęt jest sprawny w 100% Sprzęcik zadbany praktycznie nie ma śladów użytkowania a stan jest taki od kont go zrobiłem czyli wszystko się błyszczy głośniki nie były katowane grają pięknie i czysto nawet jak od głośni się na full na wzmacniaczu jakim ja oferuje

 

satelity mają 1000mm wysokości (1m) FIRMA DAX

2x30cm śr głośniki basowe FIRMA DAX

2x głośniki wysoko tonowe

waga około 25kg

 

Subufery kolor głośników kolor czarny i czerwony

2x38cm śr głośniki basowe FIRMA ATEX

zastosowanie dźwięku 3d

wszystko wytłumione

 

wzmacniacz 2x600 wat RMS nie do pokonania na jednym kanale gra 3600 wat i nie ma praktycznie żadnego obciążenia

wmontowany wiatrak

 

cena jaka by mnie interesowała za zestaw to 2200zł bez wzmacniacza

2500zł i jest pełne osprzętowienie jakie mam koszty przesyłki kurierskiej są bardzo duże bo bardzo duża waga i wielkie wymiary wiec najlepiej odbiór osobisty

proszę pisać w razie pytań

pozostawiam moje gg jeśli by ktoś chciał się szybciej ze mną skontaktować 8528368 REAL FOTO POD SPODEM

 

pic1338wc6.jpg

pic1339rx6.jpg

pic1340gz0.jpg

pic1341ka1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.