Skocz do zawartości

Najlepsza Astrofotografia Roku 2008 - GŁOSOWANIE


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre zdjęcia nie odstawałyby specjalnie od reszty na stronie HST, i to nie jest pusty komplement, tylko stwierdzenie faktu.

Dziwne, że nie ma żadnych planet w tym zestawieniu, z chęcią oddałbym głos na jakiegoś udanego Marsa czy Jowisza...

Edytowane przez Behlur_Olderys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tematem

 

Mam takie pytanie odnośnie tego działu. Coś się chyba zepsuło z wyświetlaniem najnowszych postów (po lewej stronie), bo mi cały czas wyskakuje ,że Behlur Olderys napisał nowy post. Wy też tak macie?

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla autorów wszystkich fotografii , zdjęcia naprawdę są śliczne ale szczególnie 3 zrobiły na mnie ogromne wrażenie . Świetny pomysł także z prezentacją filmową która również została profesjonalnie zrobiona .

Pozdrawiam

Tryl7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, pół dnia nie zaglądałem, a tu takie emocjonujące zmiany w czołówce. Z dwóch prawie równorzędnych liderów nagle jeden wyrwał ostro do przodu a drugi wrócił do peletonu!

Widać dopływ świeżej krwi wśród głosujących na skutek akcji mailowej.

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by się u kogoś zrodziła dziwna, tajemnicza myśl, na temat mojego zaangażowania w nagrodę, to przypominam link:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=21989

 

A konkretniej, ten fragment:

 

Na wstępie pragnę oznajmić, że żaden z organizatorów plebiscytu nie może otrzymać nagrody. Dotyczy to w szczególności mnie, sumasa i Hansa.

 

Ale liczę, że nikomu nie przeszło to przez głowę. Bardzo bym się zawiódł waszym zaufaniem do mojej osoby, a raczej brakiem takowego.

 

Co stanie się z nagrodą ogłoszę po zakończeniu konkursu - oczywiście pod warunkiem, że los zdecyduje o mojej wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

gratuluję wszystkim, którzy zaleźli się w Wielkim Finale, czyli zwyciezcy miesięcy maj - grudzień 2008. :notworthy::helo:

 

Prezentacja muzyczna fajna, ale dla mnie nie miała znaczenia przy ocenie zdjęć. Musiałem tu analizować i oceniać zdjęcia dwukrotnie: jak astronom, którzy ocenia wartość merytoryczną zdjęcia i jak fotografik, który oprócz oceny artystycznej zawsze gdzieś (nawet podświadomie) wystawia ocenę za wartość techniczną - trochę jak w łyżwiarstwie, tylko inne proporcje.

 

Głosując na swoje typy nie sugerowałem się mozliwościa podglądu wyników. Pewnie dlatego wśród moich wyróżnionych zdjęć są zarówno takie, które są tutaj w czołówce, jak i takie, które zajmuje nieco dalsze miejsce, ale jest świetne technicznie.

 

Hermes (na tym Forum jako Hermes1937...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dziś jest już chyba zbyt późna pora żeby startować z konkursem

ale za to będzie czas dokładniej przemyśleć swoje głosy :)

 

Dziś też późna pora, ale dopiero teraz tu zajrzałem. Wybór (pięknych) zdjęć muszę przetrawić więc jeszcze tu wrócę.

 

Tymczasikiem – lecę w kimono

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Śniło mi się, że na moim podwórku wylądowało UFO, ale jak się obudziłem, to już ich nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.