Skocz do zawartości

nie ma to jak "zdrowa konkurencja"


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna inicjatywa i w ogóle.

 

Niepokoi mnie tylko jedna sprawa: wygrywa dajmy na to Piotrek Sadowski, na co mu Equinox 80ED? Ktoś kto foci TMB 130 i STLem raczej nie zacznie nagle używać chińskiej rurki... To samo tyczy się innych użytkowników na liście powyżej. Gdzie jest jakiś tego zamysł czy sens? Wydawało mi się, że taki refraktor mógłby być świetną nagrodą dla kogoś kto dopiero zaczyna focić, osiąga niezłe rezultaty słabym sprzętem ale nie stać go na 80ED.... <_< ale to tylko takie moje luźne myśli, organizatrorzy sami wiedzą jak najlepiej to rozwiązać....

 

Nie myślcie, że piszę tak ze względów personalnych czy prefrencji jednych portali czy osób nad innymi, bo tak nie jest, ale wydaje mi się, że konkurs na AE "Zimowe Gwiazdozbiory" został lepiej przemyślany pod względem nagrody i tematyki, daje szansę tym którzy chcą focić, a nie mają do tego środków.

 

P.S. Pewnie zaraz poczuję konsekwencję tego textu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, qbanos, a tak szczerze, czy czasem nie dostajesz jakiś nagród od Ae za takie teksty na af?

bo tak czytając Twoje komentarze tam, to podlizujesz się każdym komentarzem, żeby nie powiedzieć dosadniej, że włazisz im w tyłek, natomiast tu, zawsze Ci się coś nie podoba

ale może mi się tak tylko wydaje

zaraz przeniosę w odpowiedniejsze miejsce

 

 

przeniosłem, bo ten wątek wisi od ponad pół roku, tylko jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, koniecznie chciałeś napisać to w konkursowym

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miesiąc na głosujących oczekują:

1. Dwa Atlasy Nieba przyznawane w formie losowania.

 

oraz dla autorów najlepszych zdjęć:

1. BON NA 200,- zł do wydania w sklepie DeltaOptical.pl na dowolny towar (pierwsze miejsce).

2. Lornetka DO Entry 7x50 (drugie miejsce).

3. Koszulka "lidera astrofotografii" AF - projekt w toku (pierwsze miejsce - docelowo za pierwsze 3 miejsca)

 

Dobrze Jacek że przeniosłeś moją wypowiedź do tego wątku, bo przy okazji chciałbym poruszyć inną kwestię. Chodzi o to co napisał Adam. Zdaje się, że w ostatnim konkursie miesięcznym moje Plejady zajęły drugie miejsce, z czego naprawdę się cieszę :) Zgodnie z tym, co napisane powyżej chciałbym bardzo podziękować za lornetkę DO Entry 7x50. Czy adres wysyłki mam podać Tobie czy bezpośrednio Adamowi?

 

Co do Twojej wypowiedzi, to owszem dostałem z AE chyba dwie świetne koszulki za zgłaszanie fot do konkursów, ale jakie to ma znaczenie i związek z AF? Nie bardzo ogarniam. Piszę w obu miejscach i niczego w zamian nie oczekuję, a że WY macie do siebie jakieś animozję już mnie nie interesuje. <_<:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa tej lornetki? Może być DHL'em jak dla mnie to bez różnicy. Cieszę się na samą myśl, tym bardziej, że podczas sesji zawzwyczaj mi się nudzi, a tak to zawsze będę mógł coś popatrzeć. Astrofoto jest fajne, ale wizual też ma swoje uroki! :) Muszę przyznać, że pod względem nagród AF przebija jak narazie AE - tam nigdy lornetki nie dostałem :rolleyes:

 

pozdrawiam i czekam na jakieś informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.