Skocz do zawartości

Cienki Bolek z Wrocka


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Oto Cienki Bolek z Wrocka...

Właściwie to lubię Księżyc, więc nie powinienem go tak brzydko nazywać...

A więc: Młody Księżyc nad Wrocławiem.

Szkic z wczoraj, około godziny 16:40, przedwieczorne, nadal szaro-błękitne niebo.

 

moonday.jpg

 

SCT 5'' + LVW 13mm, moon & skyglow

Białe pastele na błękitnym papierze.

 

pozdrawiam

 

P.S: Podczas mojego małego wykładu na zlocie pokazywałem ten rodzaj kartki i pewnie pamiętacie jak mówiłem, że mam zamiar narysować Księżyc jeszcze za dnia. Długo nie trzeba było czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu lezie! A tak bylo fajnie jak byl w nowiu :Boink:

 

Haha!

Ja to jestem szczęściarz! Jak jest nów, to oglądam DSy i czasem je szkicuje, a jak wyłazi Łysy, to on staje się moim celem. Mam więc przez cały miesiąc powód do obserwacji i szkicowania! :P

(nie licząc chmur :burza: )

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimmer, przyznaj się, Ty ASP skończyłeś ! :D

 

Gdy się na forum rozwinie astro-szkicowanie na poziomie podobnym jak astrofoto, to można by zorganizować plebiscyt na szkic miesiąca i roku. Ale trzeba poczekać aż się znajdzie jakaś godna konkurencja dla Wimmera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimmer, przyznaj się, Ty ASP skończyłeś ! :D

 

Gdy się na forum rozwinie astro-szkicowanie na poziomie podobnym jak astrofoto, to można by zorganizować plebiscyt na szkic miesiąca i roku. Ale trzeba poczekać aż się znajdzie jakaś godna konkurencja dla Wimmera ;)

 

 

Dobry pomysł z tym konkursem

 

Jest tylko jeden temat Kolega Wimmer nie bierze udziału w konkursie, bo po co organizować konkursy jak zwycięzca jest znany i lubiany na forum.

 

Pozamiatałeś jak zwykle szczere gratulki.

 

PS. Mam nadzieje, że się nie obraziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki!! Po prostu WOW! Przychodzę ze spotkania z wrocławskimi obserwatorami, a tu tak obrodziło :)

Cieszę, się, że się Wam podoba. To Wy jesteście wielcy, ponieważ bardziej od uczuć "nadawcy" liczą się uczucia "odbiorców".

 

Już spieszę z wszystkimi wyjaśnieniami:

-Tak, zdecydowanie lepiej wygląda w naturalnym położeniu. Szkicowałem bez kątówki i wrzuciłem tylko po skanowaniu, czyli tak, jak to widziałem.

-Nie. Nie kończyłem ASP. Z wykształcenia jestem kucharzem a pracuję jako drukarz :) Po prostu zawsze lubiłem rysować.

-Nie. O nic się nie obrażam. Wszystko w najlepszym porządku

-Tak. To Mare Crisium - Morze Przesileń. Jeden z moich ulubionych "tworów" na Księżycu.

-Oryginalna wersja "cienkiego Bolka" brzmi mi w uszach ;)

-A bezcenne jest to, że można coś zrobić nie tylko dla siebie.

 

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimmer a czy mógłbyś mi powiedzieć, skąd Ty bierzesz na to wszystko czas?? Widziałem wyżej że pracujesz...jakieś inne obowiązki chyba też posiadasz...

przecież do takiego szkicu też trzeba przysiąść...luknąć na obiekt, posiedzieć chwilę. Zazdroszczę takiej organizacji, nieba też, ja już Księżyca nie widziałem chocho ......a może i dłużej, już zapomniałem jak wygląda... :icon_biggrin: , za to mogę popatrzeć na szkic.

Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.