Skocz do zawartości

Fotografia z niebem w tle


PawelBe

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, loki_p napisał:

Muszę kiedyś odwiedzić Rusinową. Patrząc na zdjęcie to chyba lepiej się tam wybrać na wiosnę

Moim zdaniem zimą i najlepiej być blisko pełni. Księżyc świecący wysoko niesamowicie uwypukla trójwymiarowość grani skalnych.

Jak to widać wrzuciłem kiedyś tu Rusinowa Polana

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2018 o 15:45, Jarek napisał:

A, wrzucę i ja coś swojego, z wakacji:

Gwiazdy nad Pagórkiem

-J.

;)

k2stars.JPG

 

Pozazdrościć wakacji. Na ten pagórek, to ja bym się nie wspinał, bo nie dość, że stary jestem, to pagór ma złą sławę. Zabija co czwartego...

Ale niebo nocą musi tam walić z nóg. Nie dość, że wysokość > 5km to jeszcze dzicz zupełna i wkoło trudno cywilizacji szukać. 

Ino inne pagóry wokół trochę zasłaniają :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎09‎-‎25 o 22:11, Loki napisał:

 

Pozazdrościć wakacji. Na ten pagórek, to ja bym się nie wspinał, bo nie dość, że stary jestem, to pagór ma złą sławę. Zabija co czwartego...

Ale niebo nocą musi tam walić z nóg. Nie dość, że wysokość > 5km to jeszcze dzicz zupełna i wkoło trudno cywilizacji szukać. 

Ino inne pagóry wokół trochę zasłaniają :)

 

No, bez przesad, to był tylko trekking, a nie wspinaczka :emotion-5: Fotki robione z Concordii, to nawet 5k nie ma. Ale miejsce widokowe jak niewiele na świecie. Nocą Księżyc był już w kwadrze, więc z gwiazdami ładnie wyszedł sam krajobraz. Na zdjęciu ze Skorpionem i Mitre Peak był on tuż poza kadrem, stad ta ciemna ściana i świecące chmurki nad szczytem. Ogólnie dotarliśmy na poziom 5-5.1k maksymalnie. Poza jedną podgrupą, która robiła przełęcz 5.6k. Oni mieli widoki, także na gwiezdne niebo i wschód słońca...

 Skoro się już wydało, skąd fotki, to wrzucę potem jedną z Marsem ;)

Pozdrawiam

-J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, loki_p napisał:

A co to za telefon? 

Huawei Nova 3. 

Należało wybrać opcję 'pro' i można sterować migawką do 30s oraz ISO. Sprawdzałem u paru znajomych i większość nowszych Huawei ma ten tryb, tylko różne czasy migawki, raz do 6, 15 czy 30s :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sidiouss napisał:

Huawei Nova 3. 

Należało wybrać opcję 'pro' i można sterować migawką do 30s oraz ISO. Sprawdzałem u paru znajomych i większość nowszych Huawei ma ten tryb, tylko różne czasy migawki, raz do 6, 15 czy 30s :)

Zapraszam TUTAJ  ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.