Skocz do zawartości

Dominik Woś na forum AF


Rekomendowane odpowiedzi

Adamie,

 

Czuj się rozgrzeszony. Próbowałeś, koleś opluł. Finito. Masz teraz przewagę moralną.

 

Nie ma ludzi bez grzechu, pewnie można się czepiać obu stron (chyba jednej ze stron bardziej...). Ale bez porozmawiania o tym nie ma żadnej szansy na zgodę. Jak z totkiem, zeby wygrać trzeba grać.

 

Z drugiej strony, to co np. mnie albo kogoś innego uprawnia do tego żeby Was obu popychać do zgody? Może tylko to że czasami widzimy jak coś nagle wyskakuje z worka (np. te minusy). Trzeba więc wrócić do (jak sądzę) dotychczas stosowanej taktyki zakopania trupa pod grubą warstwą ziemi. Im głębiej, tym lepiej żeby nie płoszyć "nowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał chłopina byc "GURU" astrofotografii, bo myślal że sprzęt wszystko załatwi, ale mu nie wyszło, bo guru oprucz sprzętu i wiedzy musi być odrobinę sympatyczny. To wybitny arogant, ktory nie zasługuje na oklaski. Nie zachwalajcie go ani żałujcie już więcej, bo wielu w Polsce nowych adeptów astrofotografii reprezentuje ten sam, a może wyższy poziom. Cieszę się że go tu nie ma i nie będzie, że zamknął się w swoim gettcie. Znajac go z jego przeszłych zachowań tylko patrzeć kiedy się znow na kogos obrazi i zamknie swoje wlasne forum. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczony Pan Dominik, jest paranoikiem to napisanie pojednawczego listu nie przyniesie żadnego efektu, poza sytuacjami w których atakowany przyzna mu racje, tudzież paranoik podejmie leczenie. Jednakowoż jak już ktoś wspomniał, każdy medal ma dwie strony, na chwilę obecną widać jedną stronę medalu atakującego Domka, którego nazwano paranoikiem choć przyznam iż są ku temu powody. Tą drugą stroną medalu, jest ewentualny powód takiego zachowania, być może został jakoś nieświadomie sprowokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm ... co nie wejde na AF to Domek ... boje się otworzyć lodówkę ;)

 

wg mnie najlepszym rozwiązaniem dla Wszystkich będzię EOT oraz ignorowanie następnych zaczepek ... być może Sz.P.Domkowi głównie chodzi o to, żeby o nim mówiono/pisano/rozważano ... i itp ... po co babrać się w błocie (pisać dalej o nim na forum) skoro można to pozostawić za sobą ;)

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez P.Janowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co napisał Pan Adam mamy do czynienia z konfliktem, gdyż Administrator słusznie odpowiadając na atak stał się jednocześnie jedną ze stron. Jednakże ignorowanie tegoż konfliktu będzie dużym błędem, gdyż jedynie go stłumimy a to będzie skutkować kolejną jego eksplozją za kilka miesięcy bądź lat. Próby jego zakończenia już widać, lecz jego kres wymaga czasu i chęci u oponenta

 

Pozdrawiam Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważałem, że może niesprawiedliwie domek został potraktowany, aż do TEGO wątku. Potem zmieniłem zdanie.

 

Jakoś miałem przeczucie, że ktoś to w końcu napisze :) Może warto się zastanowić, kto tu tak naprawdę jest niepoważny? Kurcze, po takim tekście wyjdzie, że to ja jestem Dominikiem, a on mną, masakra co ja mam zrobić??? :lol: Ludzie opanujcie się, trochę zdrowego rozsądku by się Wam przydało...

 

 

A tak przy okazji, chyba 90% z Was nie zrozumiała DLACZEGO Domek w ogóle się odezwał, a przecież to jest kluczowe. Podpowiem, że było to związane ze zwycięstwem Adama w konkursie, który sam zorganizował. :rolleyes: Przyznam, że akurat tu podzielam zdanie Domka, co nie znaczy, że nagle stałem się jego "psem" czy kumplem (tak, takie określenia to norma). Ja dalej jestem w opozycji razem z Papatkim, Jackiem Palą, Emde i innymi, którzy już tu nie piszą (dziwne, jakoś tym, się nikt nie zainteresował). :lol: No ale podziałów nie ma, zdecydowanie!

 

pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........

 

A tak przy okazji, chyba 90% z Was nie zrozumiała DLACZEGO Domek w ogóle się odezwał, a przecież to jest kluczowe. Podpowiem, że było to związane ze zwycięstwem Adama w konkursie, który sam zorganizował. :rolleyes: Przyznam, że akurat tu podzielam zdanie Domka, co nie znaczy, że nagle stałem się jego "psem" czy kumplem (tak, takie określenia to norma).

Pozrawiam B)

Co widzisz złego w "postępowaniu", gdzie organizujący konkurs zastrzega, ze nagród za ewentualne zwycięstwo nie przyjmie?? Gdzie leży problem, bo chyba nie w niemoralności takiego postępowania. A może jakas niepisana zasada świata astro??

 

pozdrawiam

Edytowane przez olorin6969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ja dalej jestem w opozycji razem z Papatkim, Jackiem Palą, Emde i innymi, którzy już tu nie piszą (dziwne, jakoś tym, się nikt nie zainteresował). :lol: No ale podziałów nie ma, zdecydowanie!

 

pozdrawiam B)

 

 

Kuba, Nie wywołuj Papatka z lasu, bo numery jakie odstawił tu na AF przy okazji robienia szopki z opuszczaniem forum, to niewiele odbiegają od tego co wyprawia Domek. Te wszystkie deklaracje zdziwienia, zaszokowania, porykiwania o wyjasnienia, i inne pokazówki, w czasie gdy o problemie doskonale wiedział od dłuzszego czasu, to moja babcia nazywa dulszczyzną, ja osobiście nieco dosadniej.

 

Proponuje Ci przemyslenie faktów na zimno, bez interpretacji Papatka, możesz się zdziwić do jakich wniosków dojdziesz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujcie się, trochę zdrowego rozsądku by się Wam przydało...

A tak przy okazji, chyba 90% z Was nie zrozumiała DLACZEGO Domek w ogóle się odezwał,

 

Wypraszam sobie, nie wypowiadaj się jak Media Markt który uświadamia klienta o jego poziomie intelektualnym. Nie zamierzam Ci przedstawiać swojej opinii i tego jak interpretuję kłótnie na Forum, postawę Adama i wynik plebiscytu bo nie od tego to Forum jest, więc nie pisz proszę więcej w takim tonie, bo mnie to obraża.

Wielka szkoda, ze Emde, TUR i Jacek P. nie dzielą się już z nami swoją pasją na tym forum. To, że z powodu ich odejścia nie było karczemnej awantury która odnawia sie co jakiś czas wynika raczej z ich taktu i kultury, a nie z tego że użytkownicy Forum są ślepi i nie widzą podziałów.

 

PS. Mój plus przy Twoim poście jest przypadkowy - nie miałem zamiaru go oceniać, przepraszam. /koniec edycji :D/

Edytowane przez TomaszP1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, ze:

- nie mam problemu z tym, ze Adam wygral konkurs - bez wzgledu na to, ze jest organizatorem i bez wzgledu na to co zrobilby z nagroda. Sam glosowalem na jego dzielo,

- rozumiem osoby, ktorym udzial organizatora w konkursie nie podoba sie i nie mam zamiaru ich za to ganic lub przekownywac do swojego stanowiska,

- lubie Kube m. in. dlatego ze nie manipuluje tylko pisze co mysli.

 

Pozdrawiam wszystkich a szczegolnie tych myslacych inaczej niz ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbanos, jakoś nikt nie zglaszal pretensji w stylu Domka podczas trwania konkursu, a tych głosów trochę było i nikomu nie przyszło do głowy to co Domkowi przyszło. Czy Adam nie jest astrofotografem jak Ty, czy nie wypada mu mu stanąć w konkursie który sam organizuje? Co jest w jego uczestnictwie złego że nie powinien, chociaż chce sie bawić jak wszyscy, ma startować w konkursie u Domka? Nie uważam żeby ludzie czuli się w obowiązku głosować na jego zdjęcie z powodu jakiejś podległości, bądź wdzięczności za forum ktore stworzył. Po rostu zrobił świetną fotę, najlepszą w tym zbiorze i nikt nie miał względu (ja napewno) na jego osobę jako szefa, bo to nie ma nic do rzeczy. Że niektorym to się wydaje podejrzane, to raczej z powodu ich złych relacji z Adamem. Taka jest przyczyna różnicy w widzeniu tej sprawy.

Edytowane przez lemarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ja dalej jestem w opozycji razem z Papatkim, Jackiem Palą, Emde i innymi, którzy już tu nie piszą (dziwne, jakoś tym, się nikt nie zainteresował). :lol: No ale podziałów nie ma, zdecydowanie!

...

 

to może napisz dlaczego się wypisali z af, bo to też cholernie ciekawe, że Ty wiesz , a ani Adam, ani ja nie

i zamiast tych niedomówień, niezrozumiałych powiązań, co to ma wspólnego z domkiem?, napisz to wprost

dla nas, tych 90%

 

Nie no dobra przynam się, Sumas miałeś oczywistą rację - AstroExpo płaci mi za wypisywanie tutaj takich tekstów, wybaczcie. :rolleyes:

 

i jak mi takie rzeczy imputujesz, to podaj chociaż ich źródło,

bo trochę się naszukałem: http://astro-forum.org/Forum/index.php?s=&...st&p=327310

 

do rzucania oskarżeń to jesteś pierwszy, ale na wyjaśnienia, karzesz czekać niemal miesiąc??

to również sporo wyjaśnia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może napisz dlaczego się wypisali z af, bo to też cholernie ciekawe, że Ty wiesz , a ani Adam, ani ja nie

i zamiast tych niedomówień, niezrozumiałych powiązań, co to ma wspólnego z domkiem?, napisz to wprost

dla nas, tych 90%

 

 

Ależ ja nikogo nie oskarżam :) A co do Twoich pytań to chyba zaczęło się od zlotu w Bieszczadach 2008:

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?sho...=20920&st=0

 

potem sprawa z kalendarzem astrofoto 2009 Jacka:

 

http://www.astronomia.slupsk.pl/Kalendarz_...dsumowanie.aspx

 

To co wiem, przeczytałem w powyższych linkach, oraz z własnego doświadczenia (z Astrokalendarzem 2009 na AF)

Myślałem, że to wiecie, w końcu sami te teksty pisaliście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i czego się dowiedziałeś z tego wątku?

bo ja tylko tego, że ci panowie opuścili af tylko dlatego, że Adama i mnie nie było na ubiegłorocznym zlocie w Bieszczadach,

przecież to niedorzeczne

a sprawa kalendarza, że co? że opuścili forum w kwietniu 2008 roku, bo wyedytowałem Twoje ogłoszenie o kalendarzu w listopadzie 2008??

qbanos trochę logiki, a przynajmniej chronologii

 

i jeszcze raz pytam, co to ma wspólnego z domkiem?

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - mój ty przyjacielu - moralność to nie jest coś, co jest z gumy. Albo się ją ma, albo się udaje - że ją się ma. Zacznijmy od Ciebie - jako uczestnik tego plebiscytu, nie powinieneś zajmować głosu, bo to może nosić podejrzenia, że zazdrość ciebie zżera (już o lornetkę mnie męczysz). Dowodem na to jest fakt, jak już wyżej zauważono, nie przeszkadzało Ci to przez 2 lata trwania plebiscytu. Nie przeszkadzało Ci to, że wprowadziłem w życie tę zabawę na AF, zero słowa. Natomiast teraz, jak plebiscyt wygrałem, to w pieluchę narobiłeś i krzyczysz dookoła, że Ci ciepło w uda.

 

Drugi aspekt twojej moralności, znacznie gorszy - twój ulubiony serwis, jednego z kolegów, który ma aspiracje robić to, co ja robię od 6 lat. Nie będę linków podawał, bo pewnie po to robisz tu bigos, żebyś mógł trochę oglądalność podpompować. Z tego co widzę, to nie ma problemu z tym, żeby plebiscyty miesiąca wygrywać. Nagrody roku nie zgarną, bo ludzie tak nie zdecydowali. Proste. Tak?

 

No więc obrońco strapionych i moralizatorze - goń więc tam, gdzie przesiadujesz godzinami i zacznij robić syf, dokładnie tak, jak robisz go tutaj od jakiegoś czasu. Albo chociaż zrób bardachę, najlepiej razem z Domkiem, na A4U - gdzie ów serwis ma swój piękny dział.

 

Jeżeli tego nie zrobisz, to będę musiał pomyśleć, że to nie o moralność, honor i sprawiedliwość społeczną się rozchodzi, tylko o zwykłe trollowanie. Wtedy będziesz mógł dołączyć do panteonu obrażonych i ogłosić, że masz konflikt z Jesionem.

 

Hipokryto...

Edytowane przez Adam_Jesion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie: "Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

 

Dlatego ku Twojemu niezadowoleniu nie odpowiem na te dowody miłości wobec mnie Adamie, ale myślę, że z Sumasem możecie spokojnie ten temat przedyskutować na swoim poziomie.

 

Co do trollowania: myślę, że spokojnie mógłbyś sam siebie za to wyrzucić z forum :)

Edytowane przez qbanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.