Skocz do zawartości

Smar


DaVe

Rekomendowane odpowiedzi

Janusz takie pytanie jakiego smaru używasz podczas tuningowaia montażu jako zamiennika do tego "kleju" który dają fabrycznie jeśli nie jest to tajemnica  ;)

 

pozdr DaVe

 

Używam obecnie pełnego syntetyka Shimano z górnej półki, do dostania w lepszych sklepach rowerowych ale nie jest to tani specyfik :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem posta CDev-a, ale wydaje mi się, że wszyscy reagują na forum strasznie nerwowo. Jeżeli ktoś się wygłupi i napisze jakąś głupotę, to proponuję Go po prostu ignorować. Z wątku o smarze do teleskopu zrobił się wątek wychowawczy. Jeżeli ktoś chce się wygłupiać, to niech się wygłupia. Przynajmniej wiadomo czego się po Nim spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Oskar problem polega na tym, ze nie da rady pojedynczych postow przenosic, a tylko cale watki. Posty mozna tylko w kosmos.

 

Tomek - masz zdecydowanie racje, ale ona nie tyczy sie CDeva, ktora wali takie posty od miesiaca na calym forum. Na Boga - to nie czat. Przeciez jak ktos powazny wejsdzie i akurat poczyta tylko posty CDev (a to nie trudne), to juz nigdy nie wroci.

 

PS. Wieczorem skasuje wszystkie te posty. OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie popieram odsmiecanie sprzętowych wątków z niemerytorycznych postów i bełkotu, ale na boga czemu chcecie od razu zaśmiecać nimi kosmos, co sobie o nas zieloni pomyślą jak je odbiorą :wink: :?: :?: :?:

 

Ps. To też w kosmos bo bez sensu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem pierwotnej treści wiadomości CDev , więc nie wiem o co chodziło . Ja bym dał żółtą kartkę do żółtej kartki ( ot takie ostrzeżenie ) , posty tego rodzaju w tym ten także wywalił na /dev/null i tyle

Osobiście jestem na tym forum od początku i jeżeli wiem , że niczego nowego i sensownego nie wniosę do wątku nic nie piszę tylko czytam i staram się wysiągnąć to co napisali nasi GURU :notworthy: Nie liczy się ilość wysłanych postów tylko ich sens i treść merytoryczna .Sam wiele razy widzę tak dobre zdjęcie , że mi dech zapiera ale po co pisać , "że jest super" co to znaczy ? Co innego jak to napisze weteran astrofoto ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Pawcio napisałeś - APELUJMY ZATEM DO MŁODSZYCH BY OGRANICZYLI ILOSC GENEROWANYCH POSTÓW!

 

Myślę, że nie chcecie, by wymienić Was imionami (nickami), więc przemyślcie czy Wasze posty są na temat i czy wnoszą coś nowego do wątku i po prostu ograniczcie się w klikaniu na guziczek "Odpowiedz" znajdujący się na dole wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.