Skocz do zawartości

Bieszczady 2009


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

witam... :Beer:

mam małe pytanko...ponieważ mam raptem godzinę jazdy samochodem do miejsca zlotu, czy można przyjechać "tylko" po to by zobaczyć sprzęt, luknąć w niebo, chwile pogadać albo dwie, bez zapisywania sie i bez noclegu...???? będę ogromnie wdzięczny za odpowiedz...pozdro dla wszystkich i... :Beer::Beer::Beer:

 

Lance, skontaktuj się z Adamo. Myślę, ze nie będzie z tym problemu :). No to do zobaczyska na zlocie... :szczerbaty:

 

pozdrawiam

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jakby kto chciał, to mogę pomarudzić publicznie* o szkicach astronomicznych pastelowych :) Ostatnio na zlocie marudziłem publicznie* o szkicach w astronomii, ale potem uznałem, że lepiej by było sie skupić na jednym temacie, w którym sie co nieco wie, niż obgadać 2 techniki niedokładnie. Mniej wiecej powiedziałbym o tym, co zawarte w tym moim mini-poradniku, który pokazłem na forum + pokaz na żywo i prezentacja przyborów :)

 

 

* moja forma prelekcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... :Beer:

mam małe pytanko...ponieważ mam raptem godzinę jazdy samochodem do miejsca zlotu, czy można przyjechać "tylko" po to by zobaczyć sprzęt, luknąć w niebo, chwile pogadać albo dwie, bez zapisywania sie i bez noclegu...???? będę ogromnie wdzięczny za odpowiedz...pozdro dla wszystkich i... :Beer::Beer::Beer:

Witam

 

No jasne tylko wpadnij po identyfikator do biura.

 

pozdr Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jakby kto chciał, to mogę pomarudzić publicznie* o szkicach astronomicznych pastelowych :) Ostatnio na zlocie marudziłem publicznie* o szkicach w astronomii, ale potem uznałem, że lepiej by było sie skupić na jednym temacie, w którym sie co nieco wie, niż obgadać 2 techniki niedokładnie. Mniej wiecej powiedziałbym o tym, co zawarte w tym moim mini-poradniku, który pokazłem na forum + pokaz na żywo i prezentacja przyborów :)

 

 

* moja forma prelekcji ;)

No jasne, ja chętnie też usłyszę :)

Wysłałem PW do Ciebie.

 

pozdr Adamo

 

PS. czy ktoś jeszcze ma chęć coś wygłosić? to nie musi być duża prelekcja. Może to być jakaś krótka informacja np. na temat ciekawej przeróbki sprzętu lub systematycznych obserwacji jakiegoś obiektu, wyniki obserwacji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym przybyć na taki zlot...pierwszy taki zlot w życiu, tylko nie wiem, czy mógłbym przyjechać z narzeczoną...??

Czy w ogóle są jeszcze miejsca??

Witam

:)

Możesz przyjechać z narzeczoną i miejsca jeszcze są.

Narzeczona będzie się miał kto zająć, nie martw się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo,

 

Właśnie się zapisałem. Powinienem może w "uwagach" podać swoje preferencje co do miejsca, ale się zgapiłem. Podam to tu: chciałbym nocować w pierwszej kolejności w schronisku (jak coś się zwolni), w drugiej na podłodze, w trzeciej w Dybasiówce. Wolę schronisko, bo (jesli do tego czasu uruchomię) pojechałbym ze sprzętem, a wytrzęsanie go na drodze do góry może być szkodliwe...

 

Jadę sam samochodem (z W-wy), mogę kogoś zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo,

 

Właśnie się zapisałem. Powinienem może w "uwagach" podać swoje preferencje co do miejsca, ale się zgapiłem. Podam to tu: chciałbym nocować w pierwszej kolejności w schronisku (jak coś się zwolni), w drugiej na podłodze, w trzeciej w Dybasiówce. Wolę schronisko, bo (jesli do tego czasu uruchomię) pojechałbym ze sprzętem, a wytrzęsanie go na drodze do góry może być szkodliwe...

 

Jadę sam samochodem (z W-wy), mogę kogoś zabrać.

Ok postaram się gdzieś Cię upchać i może kogoś weźmiesz z Wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo, gdzie mam wpłacić kaskę za 2 osoby?? Jedziemy na astrozlot!!!!!!!!!!!!! Trochę ciężko będzie ze Szczecina , no ale cóż...

Wyślij zgłoszenie przez www.astrozloty.pl i wówczas przyjdzie Ci mail z nr. konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.