Skocz do zawartości

Bieszczady 2009


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jazda :blink: Jedzie ktoś może z tego rejonu na zlot?????

 

Widzę po trasie, że zahaczasz o Wrocław :rolleyes:

Tak na razie wstępnie pytam, gdyż nie wiem, czy ktoś z Wrocławiaków pojedzie: Czy macie miejsce i ochotę zabrać po drodze moja wimmerową osobę? Sztuk jeden + duża torba podróżna.

Oczywiście dorzuciłbym się do kosztów paliwka i zagadał Was na śmierć w trakcie podróży :lol:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście bardzo chętnie...ale jest mały problem. Jadę najpierw po narzeczoną, która mieszka niestety jeszcze w Wałczu, a w/g tej mapy z Wałcza jedziemy przez Warszawę, ale to nieważne...My wyeżdzamy już w środę chcemy jechać sobie 2 dni :rolleyes: , więc gdybyś zaproponował jakiś nocleg (nie wiem, hotelik, pensjonat, albo dobry motel) we Wrocławoiu, to byśmy pojechali na Wrocław przenocowali sobie i zabrali Ciebie w dalszą podróż...musieli byśmy chyba wrócić wtedy na Poznań i dalej pojechać tą trasą, którą wcześniej pokazałem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ...co ja gadam :Boink: ...wcale nie przez Wawę,

Namiszałem trochę we wcześniejszym poście...a co do zagadywania na śmierć, to jeśli byłby to temat astroszkice, to ja bardzo chętnie :banan:

Tak że jeśli nie będziesz miał żadnej opcji, to spokojnie będzie można się umówić.

 

 

tak wygląda ta właściwa opcja, co nie zmienia faktu, że ze Szczecina jadę :D

mapa.JPG

Edytowane przez robson999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

A czy będzie można ewentualnie na zlot przyjechać następnego dnia lub nie korzystać z zakwaterowania - i jaka w tym przypadku byłaby cena?

PS Naprawdę nie wystarczą opony zimowe i trzeba mieć łańcuchy?

 

Ja będę miał tylko opony zimowe :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robsonie, w takim razie nie będę Ci robił problemu, żebyś nie nadrabiał kilometrów. Poza tym, ja dopiero bym mógł jechać w czwartek rano, bo w środę jeszcze w pracy będę :)

Dzięki za opcję.

pozdrawiam

 

No ok, ale gdybyś naprawdę nie miał z kim jechać to pisz na maila, będziemy się umawiać, z Poznania do Wrocławia nie będzie chyba takie go dużego nadrabiania a z ewentualnym noclegiem we Wrocławiu w jakimś pensjonacie to i tak wyjeżdzamy w czwartek z rana :)

narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

A czy będzie można ewentualnie na zlot przyjechać następnego dnia lub nie korzystać z zakwaterowania - i jaka w tym przypadku byłaby cena?

PS Naprawdę nie wystarczą opony zimowe i trzeba mieć łańcuchy?

 

 

Ja sobie żartowałem z tymi łańcuchami :) Na pewno nie będą one potrzebne, wystarczą tylko zimowe opony :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! Zapraszam oczywiście do zwiedzenia Przemyśla i okolic w szczególności dla tych co nie byli. Jak ktoś by był zainteresowany to chętnie podam wiele ciekawych pomysłów. Wystarczy ze zostawisz wiadomośc w wątku lub PM.

 

Chuck, nigdy jeszcze nie byłem na takim zlocie, ale czy znajdzie się czas na to wszystko, fajnie byłoby pooglądać Przemyśl :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuck, nigdy jeszcze nie byłem na takim zlocie, ale czy znajdzie się czas na to wszystko, fajnie byłoby pooglądać Przemyśl :rolleyes:

 

Czym wiecej atrakcji tym lepiej! Kto lubi fotografowac podziwiac widoki panoramy na pewno cos znajdzie dla siebie !! A w okolicy Krasiczyn, Forty. W sumie ze Szczecina to trochę zboczyc trzeba... niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie będę mógł przyjechać na zlot... już po raz kolejny z rzędu. Jest jednak szansa, że uda mi się zajrzeć na jeden dzień. Adamo, miej w zapasie jeden ID więcej proszę. Życzę wam udanego zlotu!!

Krzysztof

Krzyś no nie leć w kulki - przybądź choć na dzionek. Posiedzimy, pogwarzymy (piwa nie wiem czy się napiję bo lekarze mnie trochę pokroili i mam super dietę, kurka wodna, ale zobaczym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś no nie leć w kulki - przybądź choć na dzionek. Posiedzimy, pogwarzymy (piwa nie wiem czy się napiję bo lekarze mnie trochę pokroili i mam super dietę, kurka wodna, ale zobaczym).

No ale herbatę po góralsku to wypijesz? Oczywiście w celach zdrowotnych. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś no nie leć w kulki - przybądź choć na dzionek. Posiedzimy, pogwarzymy (piwa nie wiem czy się napiję bo lekarze mnie trochę pokroili i mam super dietę, kurka wodna, ale zobaczym).

I mnie medycy dopadli, na szczęście diety stosować żadnej nie muszę ;)

 

Krzyśki, no mam nadzieję zobaczyć Was obu :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.