Skocz do zawartości

Astro WYPRZEDAŻ (LVW,SYNTA8",FILTR...)


zysix

Rekomendowane odpowiedzi

ASTRO-WYPRZEDAŻ

 

Wszystko można osobiście obejrzeć i odebrać we Wrocławiu. Wszelkie pytania na e-mail zysixx@gmail.com gadu-gadu: 11682974. , nr telefonu wyślę na e-mail zainteresowanym. Mogę wysłać kurierem paczkę ubezpieczoną, ale preferowany odbiór osobisty. Należy doliczyć koszty przesyłki, ale istnieje możliwość negocjacji cen. Zdjęcia poniżej, mogę wysłać więcej na e-mail jeśli ktoś jest zainteresowany. Czekam na oferty. Możliwość wystawienia aukcji na allegro. Jeżeli nikt się nie znajdzie to i tak pójdzie na allegro po jakimś czasie ; -) nie rezygnuję z astro niestety aktualnie mam inne rzeczy na głowie i mieszkam w centrum miasta.

 

 

 

1) Kompletna SYNTA 8" classic. Brak okularów z zestawu. Stan optyki - idealny. Wizualnie stan dobry (drobne ryski na montażu i tubie) do tego gratis ASCT, potrzeba tylko akumulatora do chłodzenia o ile jest ktoś zainteresowany.

 

CENA 750zł

 

 

2) Okulary LVW używane do Synty 8" stan idealny, nawet pudełka ze sklepu DO. Dorzucam płyn do czyszczenia soczewek.

LVW 22 - 675zł

LVW 13 - 650zł

LVW 8 - 620zł

 

 

 

3) FILTR ORION ULTRA-BLOCK z astrokrak.pl 1,25"

240zł

 

 

4) VIXEN BARLOW 2x, stan idealny. Brak jednego kapsla (zatyczki)

70zł

 

 

pozdrawiam

zysix

 

 

Jeszcze filtr ;- )

IMG_5407_male.jpg

IMG_5402_male.jpg

lvw.jpg

IMG_5409_male.jpg

img5848.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.