Jump to content
zysix

Astro WYPRZEDAŻ (LVW,SYNTA8",FILTR...)

Recommended Posts

ASTRO-WYPRZEDAŻ

 

Wszystko można osobiście obejrzeć i odebrać we Wrocławiu. Wszelkie pytania na e-mail zysixx@gmail.com gadu-gadu: 11682974. , nr telefonu wyślę na e-mail zainteresowanym. Mogę wysłać kurierem paczkę ubezpieczoną, ale preferowany odbiór osobisty. Należy doliczyć koszty przesyłki, ale istnieje możliwość negocjacji cen. Zdjęcia poniżej, mogę wysłać więcej na e-mail jeśli ktoś jest zainteresowany. Czekam na oferty. Możliwość wystawienia aukcji na allegro. Jeżeli nikt się nie znajdzie to i tak pójdzie na allegro po jakimś czasie ; -) nie rezygnuję z astro niestety aktualnie mam inne rzeczy na głowie i mieszkam w centrum miasta.

 

 

 

1) Kompletna SYNTA 8" classic. Brak okularów z zestawu. Stan optyki - idealny. Wizualnie stan dobry (drobne ryski na montażu i tubie) do tego gratis ASCT, potrzeba tylko akumulatora do chłodzenia o ile jest ktoś zainteresowany.

 

CENA 750zł

 

 

2) Okulary LVW używane do Synty 8" stan idealny, nawet pudełka ze sklepu DO. Dorzucam płyn do czyszczenia soczewek.

LVW 22 - 675zł

LVW 13 - 650zł

LVW 8 - 620zł

 

 

 

3) FILTR ORION ULTRA-BLOCK z astrokrak.pl 1,25"

240zł

 

 

4) VIXEN BARLOW 2x, stan idealny. Brak jednego kapsla (zatyczki)

70zł

 

 

pozdrawiam

zysix

 

 

Jeszcze filtr ;- )

IMG_5407_male.jpg

IMG_5402_male.jpg

lvw.jpg

IMG_5409_male.jpg

img5848.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Synta i Vixen zarezerwowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam udzielam odpowiedzi. Wszystko sprzedane chyba, że ktoś się rozmyśli to wtedy dam prędko znać.

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Our picks

  • Montaż "Wirus 2020"
   A właściwie montażyk. Ponieważ mam od niedawna drukarkę 3D zająłem się analizą projektu podlinkowanego przez Gayosa w temacie o wydrukach 3D.
   • 53 replies
  • Astropolis w czasie pandemii - informacje o reklamie
   Nie chcę w tym miejsc rozwodzić się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej (słyszymy to wszędzie z dużą intensywnością) więc przejdę od razu do rzeczy. Wielu członkom naszej społeczności wirus skomplikuje życie w sferze ekonomicznej i ten post chciałbym dedykować dla nich (dla nas?).
   • 17 replies
  • MGAB-V249 - nowy rodzaj gwiazd zmiennych!
   Gwiazdy zmienne można poszukiwać na dwa sposoby. Obserwujemy losowy fragment nieba w poszukiwaniu obiektów zmieniających swój blask lub korzystamy z archiwalnych danych pomiarowych wykonanych przez różne obserwatoria astronomiczne (np. ASAS-SN, ZTF).
   • 11 replies
  • Druk 3d. Projekty wydruków przydatnych w astronomii amatorskiej i nie tylko amatorskiej.
   @Adam_Jesion zachęcił mnie do założenia tematu odnośnie druku 3d. Z oczywistych względów nie ma sensu powielać treści poświęconych zagadnieniom sprzętowym, które można znaleźć w dedykowanych temu stronach/forach. To forum Astro, więc skupmy się naszym podwórku.
   • 117 replies
  • Akcja grupowa - montaże Lupus AI
   Ruszamy z akcją zapisów na zakup naszych teleskopów! Oferowany montaż będzie miał sporo istotnych poprawek względem prototypu który przyjechał na jesienny zlot i który obecnie użytkuję. Będzie też przygotowany do instalacji enkodera i gdy skończymy obecnie projektowany sterownik to przyjedziemy i zainstalujemy wszystko co potrzeba.
   • 49 replies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.