Skocz do zawartości

Astroszkic.pl - "Polski ASOD"


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Niedawno pojawił się w sieci polski serwis podobny do ASODa ;) Założycielem jest kolega z sąsiedniego forum, który także lubi szkice astronomiczne.

 

http://www.astroszkic.pl

 

Serwis działa bardzo podobnie do ASODa. Będą na nim publikowane polskie "szkice dnia". Tak więc pojawiło się kolejne miejsce, gdzie możemy zaprezentować nasze szkice :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozdrabnianie trwa... No może to jest jakaś droga. Żeby tylko nie okazała się drogą do nikąd.

Przepraszam, ale nie zrozumiałem Cię. Czy mógłbyś mi wyjaśnić, co miałeś na myśli?

Może być oczywiście na PW.

Co złego, to nie ja :) A dziwnie to zabrzmiało. Czy chodzi o jakąś "rozdrabnianie" szkiców?

pozdrawiam

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość proforma

Cześć to ja Igni, niestety z przyczyn niezależnych zmuszony jestem pisać do Was z mojego alternatywnego konta.

Kolega Wimmer chciał dobrze, wrzucając tu link z tej strony. Wrzucił go tu z swojej własnej i nieprzymuszonej woli, ja nic o tym nie wiedziałem. Mogę mu tylko podziękować za ten miły gest.

Serwis Astroszkic.pl choć to nic wielkiego, ma służyć wyłącznie promocji astronomii amatorskiej. Jest serwisem wybitnie neutralnym. Opłacam domenę ze swoich środków i nic nie żądam w zamian.

Będzie mi niezwykle miło gdy użytkownicy AF odwiedzą czasem serwis, lub wyślą mi na maila swój szkic astronomiczny.

Pozdrawiam Serdecznie Ignisdei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Wimmer chciał dobrze, wrzucając tu link z tej strony. Wrzucił go tu z swojej własnej i nieprzymuszonej woli, ja nic o tym nie wiedziałem. Mogę mu tylko podziękować za ten miły gest.

Spoko.

Założyłem ten temat właśnie po to, żeby poinformować osoby szkicujące i nie tylko, o tym polskim "ASODzie".

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, AF nie ma żadnego problemu z wrzucaniem w ten dział linków (tym bardziej do takich stron), poza tym, żeby były wstawiane jako klikalne, bo tego co Wimmer wrzucił kliknąć się nie da. Nie każdemu się chce copy/paste robić (albo nie potrafi).

 

Więc jakbyście byli tak mili i nie nakręcali się z kolejną historią, to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - mogłem zrobić "klikalny" link :mellow:

Poza tym - lajt ;)

pozdrawiam

 

P.S: Chciałem napisać: Bądź tak dobry, Adamie, i popraw link, ale zdaje się, że nie dasz już rady ;)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym przypomnieć, że od pewnego czasu działa polska strona ze szkicami astronomicznymi

Zachęcam do odwiedzania i podziwiania zdjęć naszych polskich szkicowników

Zapraszam też forumowiczów do umieszczania Waszych szkiców obserwacyjnych w serwisie ASTROSZKIC.PL

Pozdrawiam Ignis

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jakiś czas temu nastąpiła reaktywacja astroszkica..pod trochę innym adresem! Myślę warto reklamować taki portal na forach.


http://www.astroszkic.forumastronomiczne.pl/


- Jest to blog na bazie WordPress-a
- Każdy wysłany rysunek będący szkicem obserwacyjnym trafia do astroszkica (po nadesłaniu przez autora odpowiednio skonstruowanej formatki)
- Każdy nie piszący na forach będzie mógł też wysłać do mnie na maila szkic z krótkim opisem

To tyle czekam na Wasze prace i komentarze! :)

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.