Skocz do zawartości

No i po Jachrance :-(


Hamster

Rekomendowane odpowiedzi

Było super choć pogoda nas nie rozpieszczała. Jak by się ktoś o mnie martwił   ;)  to właśnie dojechałem do domu, pogoda jest do bani a Bartek złapał jeszcze kapcia a na flaku jechaliśmy od Warszawy aż do Radomia   :o . Chłopaki są jescze w drodze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, ale się skończyło. Dziękuję wszystkim za tak liczny udział w naszym zjeździe.

 

W tym miejscu pragnę złożyć ogromne podziękowania dla Agnieszki Wilińskiej za bardzo duży wkład pracy i swój cenny czas, który poświęciła na zorganizowanie tej imprezy. Że nie było lekko to wiem najlepiej, bo miałem zawsze świeże informacje z pierwszej ręki.

 

Dziekujemy Ci Agnieszko.

 

Co do zdjęć, to juz dziś wieczorem na mojej stronie będzie można przeczytać krótka relację i zobaczyć pierwsze fotki ze zjazu. Zapraszam.

 

Janusz W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ja i wszyscy, którzy byli na pokładzie mojego pojazdu dotarli szczęśliwie do domów.

Nie dacie wiary ale z Jachranki do Warszawy można pomylić drogę. Mnie się udało.

Na rondzie zatoczyłem rundę honorową i spowrotem znalazłem się na drodze do Jachranki.

Wzieliśmy poprawkę i potem poszło już ok.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

No i juz po Jachrance. Chciałem podziękować - Januszowi Wilandowi i Agnieszce Wilińskiej za zorganizowanie AstroSpędu. Bylo super, a noc z soboty na niedzielę do juz był dar niebios.

Dla tych co byli i tych co nie byli (a niech żałują) troche fotek tu: http://www.astrosped.republika.pl/

 

Pozdrawiam

Krzysztof Wiśnioch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Takie spotkania to super sprawa i dlatego tym bardziej chylę nisko czoło przed Agnieszką i Januszem za trud jaki podjęli i wykonali. I przy okazji pozdrawiam wszystkich pozostałych miłośników astronomii. Miejmy nadzieję, że wkótce znowu się spotkamy.

 

tomekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piła dojechała do domu o 19:00.

Zaraz przystąpiłem do oglądania zdjęć bo jest ich sporo.

Czekam na meldunek kolegów z 3-miasta bo drogę mieli chyba nieciekawą..?

Było super choć pogoda była wredna.

Ale te śpiewy i pogwizdywania do 6:00 rano to było to.

I zatrzęsienie sprzętu.....

Do zobaczenia w Jeziorach na zaćmieniu Słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów..

o 20-tej byłem w domu, do W-wy zawiózł mnie Andrzej Łysy i miałem tylko 100 mb do PKS -u na Opole.

Dziękuję wszystkim za organizację, mile spędzony czas i możliwość wzajemnego poznania się, było SUPER.

Pozdrawiam wszystkich andrzej z opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Spieszę donieść, że 3Miasto dotarło szczęśliwie do domów (ok 19). Po drodze widzieliśmy parę autek w rowach, + 1 czołówkę + 1 doachowanie. Prędkość średnia ok 50 km/h. Miejscami trudno było zobaczyć samochód przed nami.

 

Chciałbym się dołączyć do podziękowań dla organizatorów: Agi i Janusza - bylo bardzo miło móc się spotkać w tak licznym gronie.

 

Pozdrawiam

  Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli słowem nieźle pochlaliście? Fajnie Wam, ja albo w rozjazdach za goszem, albo z moją ślubną i nie da rady wyskoczyć :-((( Zastanawiam się w sumie z powodu pogody moze to był bardziej spęd niż Astro? I tak Wam zazdroszcze.

 

ElP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

To i ja parę słów skrobnę   :D

 

Dojechaliśmy z Wieśkiem do Krakowa na 16.30. Całą drogę jechaliśmy praktycznie w zimie, a sprzęt do mieszkania znosiłem naprawdę w syberyjskiej zadymce.

Wiesiek niby Hołowczyc - nie schodził na "8" poniżej 100-110km/h   :D

 

Zlot był fantastyczny, widoki na niebie także (niebiosa łaskawie poczekały kilka godzin ze śnieżycą), ludzie wspaniali i sympatyczni, piwo w przyzwoitej cenie - co nie można powiedzieć o niektórych teleskopach przywiezionych przez Kolegów  ;D ;D

Jednym słowem - świetna impreza !

 

Wielkie dzięki wszystkim, którym się należą - za pomysł, organizację, atmosferę i w ogóle za to, że jesteście !

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym zlocie !

 

ohajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Tyle wrażeń było .... że niewiem co napisać!

Dzięki Adze i Januszowi za organizację!

A ci co nie byli niech spojrzą na stonę Janusza Wilanda ,przeczytają , pooglądają i żałują.

Było zajebiście!

Już się nastawiam na kolejne spotkanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty PiotrZ wszystko poplątałeś, bo po straty w ludziach były w nocy z piątku na sobotę (konkretnie ja i Ty). W końcu uszczerbek na zdrowiu jest stratą w ludziach nieprawdaż?

 

Dziadek, a jak tam wnuczkę już bawisz znowu czy jednak sp..adasz na rybki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.