Skocz do zawartości

300 zarejstrowanych użytkowników!


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

tak no z tym żę 60 odkąd się zarejestrowała nie napisała nic są całkowicie bierni, nie wiem skąd to się bierze ale chyba tak dla picu podczas lekcji informatyki się porejestrowali :? ciekaw jestem czy profil może ,np. po roku bezczynności użytkownika wygasnąć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kosza z nimi

Na jednym z forum jak uzytkownik nie loguje się przez miesiąc to jego profil wywalają w kosmos

 

No tak tylko to nie jest jedno z forów. Panowie jeżeli się zarejestrowali i nie piszą to ich sprawa widocznie mają jakiś powód aby posiadać profil, a nie pisać. Nic nam do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważcie, że forum działa nieco ponad dwa miesiące. Pamiętam, że kiedyś ciągnęło by mi się to strasznie. Teraz jednak mam świadomość , że tyle może trwać przedłużony urlop lub delegacja służbowa. Jest to zbyt krótki czas aby należycie ocenić cudze intencje. Poza tym, jak wszędzie i tu są zarówno into jak i ekstra wertycy czyli mówiąc umownie czytacze i gadacze. Wydaje mi się także, że spora część z tych pozornie 'martwych' profili powstała z sympatii i solidarności w stosuku do naszego forum i to też należy uszanować.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uzytkownikow forum, to jest nas znacznie wiecej niz wam sie wydaje.

 

Tygodniowo forum odwiedza srednio 800 osob (fizycznych, nie wizyty)

Miesiecznie: 2500 tysiaca unikalnych osob czyta forum

 

Od poczatku istnienia - tzn. od wrzesnia nasze forum goscilo 4500 unikalnych osob.

 

Jezeli chodzi o odslony stron, to za "chwile" dobijemy do 1 mln. Tyle razy otwierano nasze strony.

 

Oczywiscie kazdy nastepny miesiac jest rekordowy - jezeli chodzi o statystyki.

 

I jeszcze ciekawostka - zeby ktos nie pomyslal, ze do nas wpadaja osoby przypadkowo i od razu uciekaja. Statystyczna osoba spedza na naszym forum - UWAGA - ponad 2 godz, a na kazda wizyte ok 30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. To że niektórzy nie często się odzywają to nie znaczy że się nie interesują tym co się dzieje na forum, wielu ludzi tak jak ja nie ma stałego łącza i łączy się przez modem (sporadycznie) :x . I to jest właśnie ten powód że np. ja mam niewiele na swoim koncie postów. A gonitwa kto ma więcej chyba nie ma tu sensu. Myślę że już niedługo będę miał ich więcej, muszę tylko pognać Janusza :notworthy: i wkońcu stać się posiadaczem cudu rosyjskiej myśli technicznej w postaci lornetki 26*70 i statywu Poruczki. pozdrowionka. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru.

Jest to chyba najlepszy sprzet - zestaw do astro.

Sam mam zestaw z BPC 20x60 ale to ze względu na cenę.

Porównując jednak te obie lornetki 26x70 jest o klasę lepsza.

Jedyne co w niej mi sie nie podobało to regulacja ostrości oddzielna na kazdy okular. Ale to juz kwestia upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ilośc nie zawsze przechodzi w jakość.....to w kwestii aktywności.

Ja sam przyznaję, nie należę do najaktywniejszych, nie zawsze mam cos mądrego do dodania, wiec często tylko czytam.

Widząc zaś wielu takich, co grzeszą nadaktywnościa nie mając nic istotnego do napisania, a piszą aby tylko podbić sobie status ( przyznawany przecież za ilość postów), nie sądzę abym miał sobie coś wyrzucać.

Tym bardziej zaś nie chciałbym być wyrzucony...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.