Skocz do zawartości

Nasz (mój) SUKCES!!!


Gość emde

Rekomendowane odpowiedzi

Podzielę się z kolegami małym sukcesem zawodowym. Mianowicie wybrani zostaliśmy - moi koledzy i ja z CDF Architekci - jako jedni z tysiąca ::) zgłoszonych do kalendarza firmy Schueco - jednego z największych producentów systemów fasad. Obiekt PGK Centrum w Poznaniu na skrzyżowaniu Marcelińskiej i Bułgarkiej, reprezentuje miesiąc luty 2005.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw - czy nazwa firmy pochodzi wlasnie od waszych nazwisk? 8)

 

PS. Wlasnie ogladnalem wasze portfolio - powiem krotko - IMPONUJACE!

Pokaz wszystkim link do strony, bo na pewno warto! Oczywiscie ja tego nie zrobilem, bo nie wiem, czy masz taka ochote. Jeden z naszych kolegow z forum blizn. postapil bardzo brzydko i link do mojej formy wrzucil bez mojej zgody i do tego z bardzo glupim komentarzem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem My :D instalatorzy dostaniemy takiego "gluta" :wink: do zaprojektowania instalacji wewnętrzynych.

 

Gdzie kible będą nad salą konferencyjną :P, szahty w tym miejscu ale za wąskie, tam gdzieś nie będzie miejsca na centrale klimatyzacyjną , 15cm sufitu podwieszonego do wyminięcia sie kanałami 200x300mm :roll:

 

A ostatnie korekty rzutów kondygnacji dostaniemy na 6 godzin przed oddaniem projektów :Loveit:

 

Ale i tak jest fajnie bo dajecie nam robote :wink:

 

ps. Dejavu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kible będą nad salą konferencyjną :P, szahty w tym miejscu ale za wąskie, tam gdzieś nie będzie miejsca na centrale klimatyzacyjną , 15cm sufitu podwieszonego do wyminięcia sie kanałami 200x300mm  

 

A ostatnie korekty rzutów kondygnacji dostaniemy na 6 godzin przed oddaniem projektów  

 

... czuje bluesa chłopak... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że tam na górze pod tym dachem z "rogami" miała być restauracja "Księżycowa" :guiness: z teleskopikiem pod otwieranym dachem do pokazów na żywo!!!

Spotykałem się w tej sprawie z ludźmi z Borówca i Słonecznej, ale... inwestor jak to inwestor w ostatniej chwili kazał nam tam zrobić... biura. :cry2:

Kuźwa a miałbym tam Taka na sztywnym montażu za darmoche!!! :Cheers:

I moglibyśmy zrobić jakiś astrozlocik!!! :letsdrink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezły dorobek.

Gratulacje starszemu koledze po fachu. :Beer::buzi::Kwiatek:

 

Ja w "swoim" hotelu w Zakopanem zaproponowałem na tarasie widokowym refraktor i na szczęście to zaakceptowali (soligor rt-1000 i ploosl 25 mm).

Nawet Kwas się przy nim fotografował. :Cry:

 

ps.Prosimy o więcej opisów na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.