Skocz do zawartości

Do tych co w Jachrance


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś to przeczyta i wam doniesie

 

ICM prognozuje dziurę w zachmurzenie około północy więc bądżcie czujni, zwarci i gotowi. No i proszę wypić moje zdrowie:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!  Z przyczyn niezależnch, nie mogę pojawić się w Jachrance. Informuję więc zainteresowanych o trzech wolnych miejscach noclegowych  z soboty na niedzielę.

Przepraszam organizatorów, życzą czystego nieba,  

 Pozdrawiam  Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszło słońce.  Przerwę w chmurach określiłbym na może 10-cio minutową.  

Życzę im  jaknajlepszej pogody.  Mi niestety coś wypadło i musze w pośpiechu spakować walizkę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej informacji Krokodyla, trochę mniej mi żal, że nie będę w Jachrance ( ta pogoda i zdrowie ), chociaz nie ukrywam,że jednym z powodów, dla których tam chciałem być, był właśnie VIXEN  Krokodyla,ale widzę że ich obu nie będzie. Przyjemnego pobytu Wszystkim  

 Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyeszło.  Mam o 18:00 samolot, ale gdyby pogoda była Ok to i tak bym się wybrał do Jachranki na tę poprzednią noc.  Niestety koledzy z Jachranki dali znać, że nie ma po co.  

Są jeszcze wrsztaty teleskopy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludziska małej wiary. Waldek i ja uwierzyliśmy, że będzie pogoda choć na 2-3 godziny. Udaliśmy się więc na parę godzin do Jachranki na spęd. Wprawdzie wiał nieprzyjemny wiatr, a seeing był taki se to jednak parę godzin można było niebo podziwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE zazdroszcze wszystkim tym którzy sa w Jachrance .Bardzo chciał bym tam byc .Rzycze im jak najlepszej pogody i szczesliwego powrotu ,zeby podzielili sie z nami wrazeniami jakie tam doznali no i moze zdjecia jake wykonali wlepia na forum .Pozdrowinia Piotrek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.