Skocz do zawartości

JACHRANKA Welcome To...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie pozdrawiam wszystkie osoby udające się do Jachranki.

 

Życzę nie tylko pięknej obserwacyjnej pogody...

 

(intrygujące układy chmur na stronie

http://www.chmi.cz/meteo/sat/NOAA/prod/slo...ouc/eu_s234.jpg

pozwalają żywić nadzieję, że jednak chwilami może być nieźle, mimo zimna i stosunkowo silnego wiatru)

 

...ale i bezpiecznego dojazdu na miejsce oraz szczęśliwego powrotu do domu z plecakami pełnymi wrażeń i akcesoriów (coś chyba trzeba wynieść z tej wycieczki, no nie?).

 

Niech boska Urania, zbereźny Eros i ten opój - Bacchus, będą z Wami wszystkimi i z duchem moim...

 

Do zobaczenia w sieci po imprezie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do pozdrowień EL. Życze Was wspaniałem pogody, wrażeń i ciekawych informacji, którymi jak sądzę się później z pozostałymi formułowiczami podzielicie.

Szczególnie pozdrawiam ekipę z Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Hee a ja jadę ;D i już się nie mogę doczekać kiedy wskocze do swojego "mochoda" i ruszę na Jachrankę ;D

Szkoda tylko że sa tacy, którzy nie moga jechać :'(

Ale Panowie głowa do góry! następnym razem sie spotkamy :D

 

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią specjaliści, że po południu sypnie śniegiem w całej Polsce. Póki co, w Gdyni od wczorajszego późnego wieczora niebo czyściutkie, mroźne, z rewelacyjnym seeingiem. Teraz też jest błękitne i pogodne. Ani jednej chmurki. Oby to przeszło na południe, nad Zalew Zegrzyński...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu od rana zimno i czyściutkie błękitne niebo. W nocy padało. Chyba to wszystko przesuwa się na wschód więc bądźcie dobrej myśli. Poprzednim razem jechaliśmy do Jachranki w deszczu, a pogoda była w końcu na astro obserwacje OK. Szkoda, że nie będę mógł być z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Płń-Zach chmury nad Warszawą zanikają.  Widać w prześwitach błekit nieba.  Jest to duży postęp w stosunko do widoków z 8 AM.  Jak tak dalej pójdzie, to będzie dobra pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że trzeba będzie czatować w nocy na prześwity w chmurkach...Ale coś tam się przebija przez chmurki od czasu do czasu. Za 40min. startuję. Do zobaczenia w J.

Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc co napływa nad Trójmiasto od północy śmiem tragizować, że dzisiejsze prześwity błękitnego nieba nad Jachranką, to pewnie ostatnie już podrygi dobrej pogody w tym tygodniu.

Rano pisałem o czyściutkim niebie, a zaraz będzie tu chyba śnieżyca. I wszystko wali na południe, nad Zalew Zegrzyński...   :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chłopaki nawet nie wiecie jak zazdroszcze Wam tego spotkania, ja niestety mam zajecia w weekend (ukochana przeze mnie fotonika). Wspaniałych obserwacji, wspaniałej imprezy. Mam nadzieję, że bedą opublikowane jakieś zdjęcia na stronie ze zlotu

pozdrawiam serdecznie

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.