Skocz do zawartości

Dogonic Kosmos IV Astrozlot na Foluszu


mauzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Zapisy na zlot juz ruszyly. Zapraszamy rowniez do ogladniecia filmu promujacego Happening Dogonic Kosmos IV autorstwa Pawła Krupa.

 

Formularz oraz film dostepny jest pod adresem http://dogonickosmos.pl/dk4

 

 

Zapraszamy

Edytowane przez ADFOTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. Jakbym poskładał telepa do początku lipca, to może bym się z Wami wybrał. W końcu 40 rocznica lądowania na Księżycu będzie tylko raz a do Folusza mam tylko 40 kilometrów.. :)

Edytowane przez mattman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mattman jak przyjedziesz bez Telepa to przecież nikt sie nie obrazi :P

A opuścić taka imprezę to aż grzech, tym bardziej że mieszkasz niedaleko :D

 

AstroPozdro

 

EEE to w taki razie nie będę się tak spieszył z telepem i pojadę z pustymi ręcami B) . może dorwę na giełdzie jakiś fajny a tani okular, albo szperacz...

Byle do zlotu :)

AA mam pytanie. Czy to, że jestem niepełnoletni będzie miało jakiś wpływ na cokolwiek?? Oczywiście oprócz tego, że będę pił tylko tymbark :lol:

 

pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie dwa pytania, bo na stronie jest dość niejednoznacznie napisane. 1. Te 200zł jest od osoby? 2. Znów o 200zł... czy jest ono za dzień, czy też za całe trzy? Z góry dzięki za odpowiedzi, pisze bo się rodzice dopytują ;)

 

Pozdrawiam

Kacper

Czesc. Juz odpowiadam.

 

Ad1. Tak, 200zł jest od osoby.

Ad2. Cana zlotu 200 zł, obejmuje wyżywienie (2 gorące posiłki), okolicznościową koszulkę zlotową, identyfikator, kiełbaski na ognisko, uczestnictwo w pokazach i prelekcjach, darmowy wstęp na wystawy i koncerty oraz oczywiście zakwaterowanie w domkach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Dzisiaj gdy w Radocynie na Pikniku Rowerowym Paweł próbuje zainteresować ludzi Astronomią prowadząc Astro-Prelekcje w Gazecie Gorlickiej (dodatek do Gazety Krakowskiej) ukazał sie wywiad z Pawłem dotyczący imprezy Dogonić Kosmos IV.

 

pawel.jpg

 

Gorąco Zapraszamy.

 

AstroPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedziele, tuz po emisji Kocham Kino, o godz. 23:30 TVP2 w programie Dolina Kreatywna, Ci którzy znają mnie mniej będą mieli możliwość zapoznania się z moja sylwetka, Ci którzy znają mnie lepiej dowiedzą się co nie co o najbliższych planach, a ponadto o animacji kultury i Dogonic Kosmos IV

Zapraszam!!!

Edytowane przez mauzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie zapytanie:

 

Czy zakwaterowanie będzie losowe czy będzie można sobie wybrać domek? Chodzi mi o to że chcemy jechać większą ekipą i nie chcemy by nas rozsiało po 5 domkach :)

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Będzie można wybrać domek :) pytanie jeszcze o ilu osobach mówimy?? Jeśli będzie ponad 10 osób w Waszej ekipie, to wtedy pewnie będziemy musieli Was rozdzielić do 10 osób jest luz :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu, że zlot już tuż tuż muszę pomyślec o najważniejszej kwesti-dojazd <_< , a więc w związku z tym mam pytanie czy nie ma któś może wolnego miejsca w aucie? Jadę z okolic Poznania. Mogę oczywiście dojechac do jakiejś innej miejscowości, a dojazd do samego folusza może byc kłopotliwy. Nie mam żadnego sprzętu ani wielu bagaży, więc nie bede dużym problemem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mauzer!

 

Właśnie! Agatek przypomniała mi, że zlot coraz bliżej, a ja od tygodnia czekam na potwierdzenie mojej wpłaty (3 osoby). Mógłbyś czasami zejść z tych swoich wyżyn, pochylić się nad przyziemnymi sprawami i odpowiedzieć na maila? :D

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.