Skocz do zawartości

Szkice wysypane z worka


Robert Gudański

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie odnalazł bym ich i okrągłą liczbę, bo wiem kto tak robi... a kto nie, ale czy na pewno tego chcemy? Czy chcemy demaskować winowajców?

Sam też się przecież wyłożyłem z tym M81 bo mnie fantazja poniosła.

Może inaczej- zróbmy amnestię dla skryto-przerysowywaczy ;) Wyzerujemy wszystkim liczniki i obserwujemy szkice uważniej od dziś OK? Postarajmy się jak napisał Mpp w innym wątku do plusa dołączać komentarz w temacie. Wtedy nie będziemy beznamiętnie karmić skrytożerców, ale z uzasadnieniem. Co wy na to?

 

Dobrze, jeśli tak chcecie, to niech będzie do każdego plusa komentarz, choć ja tak właściwie czyniłem prawie zawsze! Nigdy osobiśie nie stawiałem plusów bezmyślnie i na (przepraszam) odp...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja parówkowym skrytożercom mówię stanowcze - NIE!!!! :lol: :lol:

PS. Po poście dobsonme jakoś wytrzymałem, ale jak ignisdei użył zwrotu "skrytożerca", to już nie dałem rady. Musiałem wrzucić ten cytat z "Misia". :lol:

 

Mamy zatem definicje gościa, który skrycie przerysowuje obiekty ze zdjęć w celu pożarcia dużej ilości karmy....od dziś nazywamy delikwenta SKRYTOŻERCĄ

 

:ha:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignisdei, nawet baaaaardzo początkujący astroamator, nie stwierdziłby, że moje "szkice" są okularowe. Musiałby być przy tym kaprawy na co najmniej jedno oko, a dodatkowo niepiśmienny, gdyż wyraźnie o tym napisałem. :D

PS. Gwoli ścisłości. Używam tylko pasteli i ołówka. Nie gimpuje.

Edytowane przez sawes1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignisdei, nawet baaaaardzo początkujący astroamator, nie stwierdziłby, że moje "szkice" są okularowe. Musiałby być przy tym kaprawy na co najmniej jedno oko, a dodatkowo niepiśmienny, gdyż wyraźnie o tym napisałem. :D

PS. Gwoli ścisłości. Używam tylko pasteli i ołówka. Nie gimpuje.

Sawes ale ja Cię skrytożercą nie nazwałem :Boink::D

edit: Masz fajne rysunki księżyca, mające wartość estetyczną i miłe dla oka. Ale nie będące szkicem obserwacyjnym, o czym zwykle wspominasz.

Jesteś co prawda żercą, ale nie skryto :D

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.