Skocz do zawartości

SW 100ED OTA PRO, SW HEQ5 PRO SynScan


pieta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niestety sytuacja zmusza mnie do sprzedazy mojego zestawu. Podaje w punktach co mam zamiar sprzedac:

 

1) Montaż paralaktyczny Sky-Watcher HEQ5 PRO SynScan /komplet z DO ze statywem/. Cena 3000PLN.

2) Teleskop Sky-Watcher 100ED OTA PRO /komplet z DO, okulary itd/. Cena 2200PLN.

3) Moduł Sky-Watcher SynScan GPS. Cena 200PLN.

4) Napęd do wyciągu Sky-Watcher. Cena - 100PLN.

5) T-Ring Canon EOS. Cena - dolaczam do teleskopu.

6) Kamerka Philips Webcam SPC 900NC /nieprzerabiana/ + przejściówka 1.25" wykonana przez Mitka. Cena - 180PLN.

7) Akumulator zelowy 20Ah 12V Vipow + ładowarka 12V 2-90Ah. Przekaze osobie ktora kupi montaż.

 

Teleskop oraz montaż kupilem 2008-09-04. Wiec jest na to jeszcze 1 1/2 roku gwarancji, podobnie na modul GPS. Na naped wyciagu jest jeszcze pol roku gwarancji /o ile ja znajde :)/. Kamerka SPC 900NC zostala kupiona w styczniu 2009 i nie byla przerabiana, wykrecilem z niej tylko obiektyw zeby polaczyc ja z teleskopem. Akumulator kupilem 2008.10 tak jak ladowarke.

Dodam, ze sprzet nigdy nie byl uzywany w terenie i praktycznie nie nosi sladow uzytkowania. Zrobilem nim tylko kilka zdjec z balkonu.

 

Jesli chodzi o transport to oczywiscie najmilej widziany jest odbior osobisty, ale poniewaz posiadam do wszystkiego oryginalne opakowania moge tez to wszystko wyslac /koszty pokrywa kupujacy - chyba ze uzgodnimy inaczej/.

 

W razie pytan podaje nr gg: 2693491 lub PW.

 

Pozdrawiam. Pieta.

 

PS. jesli oferta jest "od czapy" to prosze o powazne propozycje na gg lub PW.

Edytowane przez pieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.