Skocz do zawartości

Kontakt do P. Jerzego Gomuły potrzebny


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Dowiedziałem się, że w sprawie napylenia mojego lustra warto skontaktować się z Panem Jerzym Gomułą z Politechniki.

Niestety numer, który można też znaleźć w internecie 071 342 43 92 jest "nieprawidłowy".

 

Czy ktoś dysponuje aktualnym numerem do Pana Jerzego? Tel. komórkowy, albo e-mail? (ten ze strony PWr zwraca pocztę).

 

Piszcie na PW. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Na politechnice ujednolica się adresy mejlowe wykładowców, doktorantów itp. Jeżeli się nie mylę to adres powinien być taki --> jerzy.gomula@pwr.wroc.pl

 

Pozdrawiam.

 

Próbowałem kilka razy.

Undelivered Mail Return to Sender. <jerzy.gomula@pwr.wroc.pl>: host sun1000.pwr.wroc.pl[156.17.1.33] said: 550

5.1.1 "Nie ma takiego aliasu/unknown or illegal alias":

 

Dziwna sprawa, że skrzynka nie działa <_<

 

 

Chyba najprościej będzie tak, jak Pepin powiedział. Zadzwonię na Politechnikę i poproszę namiar w sekretariacie, albo pojadę i tam.

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest powiedziane, że pan Jerzy jest pracownikiem naukowym. Polibuda to nie tylko uczelnia ale chyba w pierwszej kolejności całkiem spore przedsiębiorstwo produkcyjne. Nie jestem pewien ale naparowywanie luster robią chyba na Wydziale Fizyki. Tam kiedyś robili teleskopy do dalmierzy laserowych

 

Olo jeśli nic nie wskórasz to daj znać. Spróbuję odświeżyć stare kontakty i może zdołam namierzyć pana Gomułę

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Zbyszku, już nawiązałem kontakt z Panem Jerzym poprzez innego Pana zajmującego się, a w zasadzie pośredniczącego, w napylaniu luster. Już umówiłem się na zabieg odnowy lusterka :) Zdziwiłem się też, że tak mało będzie to kosztować.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiary na Pana Gomułę:

http://www.if.pwr.wroc.pl/index.php?menu=i...menu=pracownicy

 

Budynek A1 pokój:227 lub 323

 

Numer telefonu 71 320 23 30, 71 320 39 99

 

Nie wiadomo jak z aktualnością informacji - moja rada, to zadzwonić do sekretariatu - telefon: 071-320-23-95, 071-320-25-79 i dowiedzieć się kiedy poszukiwany będzie na uczelni. Jeśli chodzi o skrzynki mailowe, to na PWr są stosunkowo małej pojemności i mogła się zapchać(?)

Edytowane przez bartolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio tak na forum, ale w sumie cóż tutaj ukrywać?

Lustro 13cm to koszt 30zł łącznie z warstwą zabezpieczającą (borek -czegośtam-)

pzdr

 

Mam nadzieję, że po tej szokującej informacji, konkurencja zejdzie na ziemię trochę z cenami. :Boink:

 

Mam lustro napylone przez tego Pana (i szykuję następne), co tu dużo mówić, super fachowe wykonanie. :Salut:

Edytowane przez jimix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro 13cm to koszt 30zł łącznie z warstwą zabezpieczającą

nie pozostaje nic innego jak pozbyć się obaw związanych z porysowaniem lustra itp.

w razie czego taka wpadka nie musi wcale mocno zaboleć B)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.