Skocz do zawartości

Sky Window


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Brandzlowaliśmy się kiedyś podobnym statywem na teleskopach.pl. Tyle, że tamten miał dwa niezależne zwierciadła. Podobno tego typu ustrojstwo brutalnie obnaża niedokładności zwykłych, płaskich luster "łazienkowych"   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już idziemy w lustra, to może by tak cały system ich zbudować, żeby oglądać niebo nie ruszając d...py z łóżka?

A tak poważnie, to jakiej jakości, a co za tym idzie - ceny, musi być takie lustro?  Przecież to dodatkowy "zniekształcacz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Zapewne okrzykniecie mnie zatwardziałą recydywą ale od tych dziwnych "wynalazków" wolę solidną lornetę z okularami kątowymi ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Patent to może i fajny ale na suchą Kalifornię, przy naszej wilgotnosci atmosfery producent powinien dorzucić gratis szybkobieżne wycieraczki na to gołe lustro albo jego ogrzewacz ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani owszem, owszem...pewnie sobie przez lornetkę pierwsze swoje zmarszczki ogląda. : :)

Jak to ustrojstwo nie pojawi się w sieci supermarketów, to znaczy, że warto by przynajmniej sprawdzić co faktycznie w tym lusterku widać. Może do nich napisać, żeby do testów przysłali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, jak żona to przeczyta  ;D ;) ;D . El Capitano  nie jedzie do Jachranki, bo jego żona zobaczyła, że dziewczyny też będą na zlocie  ;D . Pozdrawiam! Rysiek

Ps. Ja nie mogę jechać z innych powodów, ale panią do testów...czemu nie ;D ;D ;D. Zaraz dostaniemy ochrzan od admina  ;D ;) ;D. Pozdrawiam! Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.