Skocz do zawartości

22 maj Kudłacze :D


Fidel

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując wstępnie, Kto bedzie 22:

tehen, kurzy, filip1997 z synem, krzysiek81, M.K.

 

Być może bedą:

Kurak, jarzbi, RobusRCJ, szymon21krakow

 

Strona schroniska na Kudłaczach

i dojazd:

1dojazd.jpg

 

Mam propozycję, bo skoro już bedziemy w okolicy, to może zrobimy sobie wycieczkę do nowego obserwatorium na Lubomirze ??

W jedna strone to 1-1,5 godziny marszu, czyli cała wycieczka trwałaby z oglądaniem obserwatorium jakieś 3-4 godziny. Żeby zdążyć z powrotem przed zmrokiem (19-20), to trzebaby wyjść z Kudłaczy o 15-16.

1szlak.jpg

 

MK

Edytowane przez M.K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obseruje ten wasz temat i zadam pytanie , pewnie nie naddaje sie na taki wypad, gdy jeszcze jestem tatalnym laikiem co?

BŁĄD !!!

Będzie sprzet, będą doświadczeni obserwatorzy, więc wskazane, aby "totalny laik" się tam pojawił i trochę podszkolił :dobrze:

Chociaż 150 kilosów to jest kawałek :(

 

MK

Edytowane przez M.K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wstępnie, Kto bedzie 22:

tehen, kurzy, filip1997 z synem, krzysiek81, M.K.

 

Być może bedą:

Kurak, jarzbi, RobusRCJ, szymon21krakow

 

Mnie też dopiszcie - wezmę swojego małego MTO-11 na kombinowanym montażu, ale, oczywiście, bardziej liczę na wasz sprzęt. :) Mam nadzieję, że nic mi nie przeszkodzi. Na wycieczkę też chętnie się załapię.

 

 

Pewnie będę miał trochę miejsca w aucie (1 os. + sprzęt). W "starym" wątku obiecałem już podwiezienie Kurakowi, więc, jakby co, ma pierwszeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wstępnie, Kto będzie 22 maja:

Fiedel, tehen, kurzy, filip1997 z synem, krzysiek81, M.K., Michał_Ufo, RobusRCJ, szymon21krakow, jarzbi, Kurak (12)

 

Chętni na wycieczkę na Lubomir:

M.K., Michał_Ufo, RobusRCJ, szymon21krakow (4)

 

Samochody:

1. M.K + RobusRCJ i szymon21krakow

2. filip1997 z synem + wolne miejsce!!

3. Michał_Ufo + Kurak

 

Z (wyremontowanej) Zakopianki lepiej skręcić w Pcimiu, niz w Stróży.

Edytowane przez M.K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wycieczkę zrobić na drugi dzień - w sobotę? W piątek większość ludzi będzie miała problem z wcześniejszym "urwaniem się". A w sobotę, jak widzę na stronce, też jest zwiedzanie obserwatorium. Tylko trzeba by było załatwić konkretnie sprawę noclegu dla wszystkich, co i tak się przyda.

 

3. Michał_Ufo + Kurak

 

Kurak, napisz, czy faktycznie, bo nie wiem - nie narzucam się :)

Edytowane przez Michał_Ufo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Michale :Beer: ale chyba nie skorzystam :/ Będzie mnie dwóch z kolega i raczej się niezmieścimy na jedno miejsce :/ Ale dotrzeć jakoś dotrzemy na kudłacze prędzej czy później xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wycieczkę zrobić na drugi dzień - w sobotę? W piątek większość ludzi będzie miała problem z wcześniejszym "urwaniem się". A w sobotę, jak widzę na stronce, też jest zwiedzanie obserwatorium.

Napisałem wiadomość na mejl tam podany, czy będzie możliwość zwiedzenia obserwatorium w piątek po południu lub w sobotę przed południem. Zobaczymy, co odpiszą ?

 

MK

 

Uaktualnienie:

Podsumowując wstępnie, Kto będzie 22 maja:

Fiedel, tehen, kurzy, filip1997 z synem, krzysiek81, M.K., Michał_Ufo, RobusRCJ, szymon21krakow, jarzbi, Kurak + kolega, ADFOTO (14)

 

Chętni na wycieczkę na Lubomir:

M.K., Michał_Ufo, RobusRCJ, szymon21krakow, ADFOTO (5)

 

Samochody:

1. M.K + RobusRCJ i szymon21krakow

2. filip1997 z synem + wolne miejsce!!

3. Michał_Ufo + wolne miejsce!!

4. tehen + kolega

Edytowane przez M.K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jak tylko sie uda to ja do Was dolacze. Chetnie sie przejade. Mam do Kudlacz jakies 115 km. Ale fajnie bedzie sie spotkac. Tak wiec do zobaczyska.

 

PS. Jesli tylko wyjde wczesniej z pracy to chetnie sie wybiore na Lubomir.

 

Howk AstroBracia

Edytowane przez ADFOTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wiadomość na mejl tam podany, czy będzie możliwość zwiedzenia obserwatorium w piątek po południu lub w sobotę przed południem. Zobaczymy, co odpiszą ?

 

MK

 

Uaktualnienie:

Podsumowując wstępnie, Kto będzie 22 maja:

Fiedel, tehen, kurzy, filip1997 z synem, krzysiek81, M.K., Michał_Ufo, RobusRCJ, szymon21krakow, jarzbi, Kurak + kolega, ADFOTO (14)

 

Chętni na wycieczkę na Lubomir:

M.K., Michał_Ufo, RobusRCJ, szymon21krakow, ADFOTO (5)

 

Samochody:

1. M.K + RobusRCJ i szymon21krakow

2. filip1997 z synem + wolne miejsce!!

3. Michał_Ufo + wolne miejsce!!

 

Też pojadę samochodem, ale poza sprzętem najprawdopodobniej wezmę kumpla. Jakby się coś zmieniło dam znać.

Niestety pracę kończe dopiero o 17:30, zatem podejrzewam, że dotrę jakoś 19-20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odpowiedź, w piątek może być problem z wejściem do obserwatorium, w sobotę przed południem też nie jest pewne:

 

"Możliwojść wejscia do obserwatorium w piatek o godz. 17.00 jest możliwa tylko wtedy gdy nie skoplikuje mi się sytuacja w rodzinie (obecnie cięzki stan zdrowia bliskiej mi osoby. W sobotę można przyjść w godzinach 14.00 - 18.00. Najlepiej prosze o kontakt ze mną w piatek do godz.14.00: tel. 693817132

Pozdrawiam

Marcin Bardel "

 

Niech każdy się wypowie (Fiedel, tehen, kurzy, filip1997, krzysiek81, Michał_Ufo, RobusRCJ, szymon21krakow, jarzbi, Kurak, ADFOTO), czy pasuje mu w tych 3 terminach:

 

piątek 17:00

sobota przed południem

sobota 14:00

 

------------------------------

piątek 17:00 - OK

sobota przed południem - OK

sobota 14:00 - prawie OK

Edytowane przez M.K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na zwiedzanie obserwatorium sie nie pisze.

prośba do kogoś kto jest pewny że bedzie w weekend na kudłaczach o podanie mi telefonu. Bede dzwonił bo mi możliwośc wyjazdu wyklaruje sie dopiero w dniu wyjazdu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie najbardziej odpowiada do poludnia przejscie do obserwatorium, bo jeszcze pozniej musze dojechac do domu (115km) cos zjesc i pozniej znow na nocke z ekipką w Banicy.

 

 

I tak pewnie w Kudlaczach bede musial sie przespac z godzinke w nocy albo przed samym wyjsciem do obserwatorium, zeby druga nocke wytrzymac.

 

Caly czas sledze ten watek i trzymam reke na pulsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.