Skocz do zawartości

OSTATECZNA LISTA ASTROSPĘDU


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!

 

OFICJALNIE ZAMYKAMY LISTĘ ASTROSPĘDU!!!

 

ZAPEŁNILIŚMY CAŁY OŚRODEK  ;D ;D

 

Lista osób zapisanych na Astrospęd znajduje się w wątku  JACHRANKA - KOŃCOWE USTALENIA.

 

 

Pozdrawiam

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starym Forum było coś o identyfikatorach , trzeba by wydrukować jakieś plakietki . Tylko nie wiem czy każdy we własnym zakresie czy hurtem można by zlecić wykonanie jednakowych . Ja byłbym za tym drugim rozwiązaniem , byłaby jakaś pamiątka ze zlotu . Pozdrawiam Piotr Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wielka szkoda...   :(

A tak liczyłem że popatrzę sobie na Jowisza i Saturna przez Twojego Naglera z jakimś super refraktorem...

 

Jednak ochota nie Gołota, nie ucieknie  ;D ;D

Następna okazja na pewno się trafi !

 

Pozdrawiam,

ohajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poddać pod rozwagę pewną sugestię - może ktoś z posiadających własną stronę www (Janusz W., Bartek lub someone else) umieściłby nań szablon identyfikatora - do ściągnięcia i wydrukowania (oczywiście po uzupełnieniu swoimi danymi). Wówczas wszyscy mielibyśmy podobne "plakietki" i fajną pamiątkę po "Astrospędzie"   ;)

Co Wy na to ???

 

Pozdrawiam,

ohajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

ASTROKRAK zafundował nam identyfikatory.

Przywieźcie tylko swoje fotki 25x25 mm.

Ja będę drukował i tyle miejsca zostawię na fotkę.

Jak nie weźmiecie jej ze sobą to tragedii nie będzie.

 

 

Do zobaczenia w Jachrance. Już niedługo.

 

Janusz Wiland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohajo, też bardzo żałuję, że nie popatrzysz przez mojego Naglera. Mam nadzieje, że wkrótce Twoje oczy ujrzą niebo w tym 82 stopniowym polu, bo gdzieś się spotkamy  ;D ;D ;D. Najbardziej jednak nie mogę przeboleć tej zapiekanki dla ok. 80 osób !!! To jest wyzwanie ! Ludzie, ten chłopak z gitarą wysmienicie ją robi ! Tego mu nie odpuśćcie !  ;D Pozdrawiam! Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek Ty mnie prosze  kurde strasz bo nie pojade do Jachranki . Ty wiesz jak sie myje gary po takiej zapiekance dla kilkunastu osob ??? a co dopiero dla 80 ?

 

a wracajac do glownego tematu . skoro juz jest pelna lista osob . wiadomo ze zajmujemy caly osrodek , to jakie znizki udalo sie wytargowac ???. w koncu nie codzien do osrodka wpada na dwie noce pelny zestaw !!!

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Co do cen w Jachrance to na wiele bym nie liczył, ale może udałoby się wynegocjować dużą salę na trzymanie sprzętu, zamiast dodatkowo za nią płacić.

 

Warto byłoby założyć wątek samopomocy w dojeździe do Jahranki, na starym forum był już nawet wątek, ale może nie wszyscy zdążyli sie poumawiać.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof Wiśnioch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zliczę ile FAXów wysyłałam do szanownego Dyrektora Ośrodka, ile telefonów  :'(

 

I NIC :'(

 

Nie chcą opuścić cen.

 

Jutro dalej dzwonię

 

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie może zajrzeć do ośrodka obok :) jest ich tam kilka obok , ale jak można skoro jeszcze nie ma sezonu. To już jest nie feeeerrrr .

 

No własnie cza jeszcze organizować dojazdy , i kto mnie weźmie bo właśnie zmieniam samochód i nie wiem czy się w tydzień wyrobie ? Może ktoś jedzie z południa i ma jeszcze jakieś miejsce , ale zaznaczam jazda ze mną jest bardzo niebezpieczna bo podczas jazdy nic innego nie robię tylko spiskuję !!

 

P.S.

Należy pomyśleć o tych którzy dojadą do Warszawy pociągami lub autobusami jak zogranizować dowóz ich do Jachranki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w piątek przewidziane są jakieś obserwacje, to jadąc do Jachranki mogę kogoś z Warszawy (tzn. np. z dworca) zabrać.  Planuję wyjazd zaraz po robocie, tj. około 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Bartuś, przecież zawsze zmieści się w pokoju dodatkowa osoba za śpiworem i karimatą  ;D ;D  ;D

Jak mi się przypadkiem wykruszy jakiś Krakus to masz miejsce ale nie wiem czy skożystasz skoro nie chcesz się uzależniać od ASTROKRAKA   ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz może to być bardzo niebezpieczne dla Twojej firmy bo jak pisałem powyżej jak jade to nic innego nie robie jak spiskuje.

Zabrałem ostatnio dwie osoby z Krakowa i popatrz czym się to skonczyło . Jeśli chcesz przetrwać na rynku to ja na Twoim miejscu bym nie ryzykował :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Jak będzie wolne miejsce co okaże się jutro to jednak zaryzykuję i propozycja nadal aktualna, a takich co spiskują wysadzam przez szyberdach z katapulty najlepiej pod wiaduktem dla lepszego efektu boom i żeby nie zaśmiecać nieba organicznymi odpadami świecącymi w atmosferze  jak zakazuje IDA ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem ostatnio dwie osoby z Krakowa i popatrz czym się to skonczyło . Jeśli chcesz przetrwać na rynku to ja na Twoim miejscu bym nie ryzykował :) .

 

Jak to mawiają niedźwiedzia przysługa.  :)

 

BTW. Szkoda że śpieszyłeś się tak z powrotem , i niezdążyłem obejżeć dokładnie  teleskopu "piccolo".

Janusza Wilanda.

 

Januszu P lepiej nie jedź z Bartkiem bo zostaniesz wyciągnięty za rękaw w połowie imprezy  ;)

 

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.