Skocz do zawartości

Żegnajcie gwiazdy


Rekomendowane odpowiedzi

No to ta depresja sporo wyjasnia... gorzej że na prochach raczej sie nie polepszyło w kwestii uruchomienia jej :( może czas na zmianę prochów z tych sedacyjnych (senność, ospałość, brak aktywacji) na jakieś o innym profilu (fluoksetyna, sertralina...)

 

Rozmowa musi być rzeczowa i szczera, powinienes przedstawić to możliwie w jak najdelikatniejszy lecz zdecydowany sposób. Fajnie, że potrafisz sie otworzyć ze swymi odczuciami (pokazałes pisząc ten wątek), tak więc myślę że bez problemu otworzysz się równiez przed żoną. Ona powinna to docenić, chociaż może być ciezko, nie zrażaj sie wtedy i postępuj wg. ustalonych zasad i kompromisów.

Trzymam kciuki za powodzenie negocjacji :)

 

nie załamuj się dasz radę, wszystko jest kwestią chęci i organizacji: na przykład Ja teraz po przyjściu z pracy, odebraniu dziecka z przedszkola, zrobiłam zakupy na obiad i jestem w domciu jednym okiem oglądam NASA (ostatnia EVA5 w misji STS125), drugim sledzę cztery fora, moje ręce kroją pieczarki na obiadokolację, ziemniaczki się gotują, cycki kury nasiąkają przyprawami, dziecko mi śpiewa nad uchem, a facet czeka w biurze na telefon, kiedy może przyjśc na obiad :P...

Dobrze, że w niedzielę to Ja jestem rozpieszczana i wtedy role sie odwracają...

Co do zlotów, to zawsze fajnie jechac na nie razem, ale jak druga połowa nie chce, to niech nie myśli że zostane z nią w domu i opuszczę zlot :P

Kazdy z nas jest ważny, a szare życie jest szarym życiem, dobra spadam idę podawać do stołu ;)

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cię martwić, ale dłuuuuuuga droga przed tobą. Kobiety do dobrego bardzo szybko się przyzwyczajają, ale w drugą stronę już nie za bardzo... Jak swoją żonkę rozpuściłeś aż do takich rozmiarów, to w czasie tych zmian czekają cię awantury na przemian z cichymi dniami, przedzielone niewielką cząstką normalności. Ale jak to powiedział kiedyś Boguś Linda: "Trzeba być twardym, a nie mientkim." Jeśli zaczniesz przeprowadzać zmiany to do końca, jeśli przerwiesz "bo ci jej żal" - przegrałeś. Przy każdej następnej próbie wypunktuje cię bezlitośnie. Powodzenia i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanki i Koledzy

 

Idac za ciosem jestem juz po wstepnych rozmowach. Bedzie dobrze. Wszystko jest na dobrej drodze. Juz nawet mam zapewnienie, ze moge jechac na zlot z Mlodym i zona tez chetnie pojedzie :) byle zimno by jej nie bylo hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanki i Koledzy

 

Idac za ciosem jestem juz po wstepnych rozmowach. Bedzie dobrze. Wszystko jest na dobrej drodze. Juz nawet mam zapewnienie, ze moge jechac na zlot z Mlodym i zona tez chetnie pojedzie :) byle zimno by jej nie bylo hi hi

 

brawo! :helo:

tak trzymaj. a Ty już chciałeś zrezygnować ze swojej pasji, a tutaj taki zwrot akcji :)

byle teraz było lepiej

 

Pozdrawiam

mlody188

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Idac za ciosem jestem juz po wstepnych rozmowach. Bedzie dobrze. Wszystko jest na dobrej drodze...

A teraz, Koleżanki i Koledzy, zbieramy się wszyscy i jedziemy do Włoclawka. Damianu z żoną organizują balangę.

W końcu, należy nam się, nie?

:pijacy:

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.