Skocz do zawartości

Jednoklatkowce


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

Raczej IC 2574 :P

Świetne masz tam niebo, mógł być sporo karłowatych Ursów, Andów,... i Milków porobić :)

 

Oczywiście zgadza się - błąd wychwycony.:icon_wink:
Po wstępnej analizie faktycznie wygląda to fajnie-sporo abell'ow się złapało ...
ale to po obrobieniu zaprezentuje .

Tego nie rozumiem - (karłowatych Ursów, Andów,... i Milków porobić) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.02.2018 o 20:02, Naski napisał:

Tego nie rozumiem - (karłowatych Ursów, Andów,... i Milków porobić) :)

Miałem na myśli galaktyki karłowate Drogi Mlecznej, Andromedy i inne, są ciemne i rozległe, tylko ktoś z takim niebem jak Twoje ma szansę je fajnie zrobić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Morth napisał:

Sztuka nowoczesna. Zrób dobry hype to sprzedasz za dziesiątki, a może setki tysięcy euro :P

Masz rację. Spójrz, linearna rozchwiana kompozycja zawiera w sobie niezwykłe pokłady emocji, które są udziałem człowieka zagubionego w dzisiejszym świecie. Jednocześnie ta szalenie interesująca biała, nieregularna forma wzbudza zaciekawienie, ale raczej graniczące z lekkim niepokojem. Tak, to niezwykłe, głębokie dzieło wprawi w zdumienie niejednego konesera prawdziwej sztuki (z dużym portfelem ). :)

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jagho napisał:

...linearna rozchwiana kompozycja zawiera w sobie niezwykłe pokłady emocji, które są udziałem człowieka zagubionego w dzisiejszym świecie. Jednocześnie ta szalenie interesująca biała, nieregularna forma wzbudza zaciekawienie, ale raczej graniczące z lekkim niepokojem. 

:uhm: ożeżty :mellow:

Edytowane przez HAMAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, HAMAL napisał:

W kategorii "Twoja najbardziej pojechana klatka" :D jasna gwiazda, wielka skala i mega podmuch wiatru, no i masz :D

Tap.jpg.61cf3042ca369ffa69768fc65b88cdc9.jpg

 

W pierwszej chwili myślałem że łapałeś ISS i zapomniałeś przestawić czasów na kamerze ze swoich 62 sekund :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ŁukaszRachuna napisał:

Dziś nocą pogoda była fajna. Celowałem nieco w M13. Zawsze to mrowie gwiazd mnie powala. Jedna klatka 360s z QHY8L i CT8 tylko zdekodowany color i DPP by coś było widać.

Jak dla mnie genialne zdjęcie ! Troszkę jak z kliszy, winietowanie dodaje uroku głębi, niesamowicie naturalne i wciągające :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.