Skocz do zawartości

Kilka archiwalnych szkiców


Astro-nom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym wam przedstawić kilka szkiców... może lepszych...może gorszych, nie wiem to już zależy od waszych gustów :rolleyes:

- Po pierwsze Double Cluster w perseuszu

skanuj0001.th.png

- Po drugie: miałem tego nie dawać ale wrzuce niech sie inni uczą na moich błędach ;) Nie warto kombinować z tłem mając pod ręką kredki :szczerbaty:

skanuj0003g.th.png

- Po trzecie duecik z miśka M81&M82

skanuj0004.th.png

- Po czwarte kawałek księżyca

skanuj0006.th.png

- Po piąte M37

skanuj0007.th.png

- Po szóste Saturn

skanuj0008.th.png

 

Dziękuję za uwagę

 

Pozdrawiam

Kacper

Edytowane przez Astro-nom
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarte prezentują się świetnie,

a krater księżycowy wielce oryginalny... Fajny jest :)

 

Pzdr! Nie ustawaj w pracy!

Tak pierwszy raz szkicowałem kratery księżycowe tą "techniką" :)

Na dary Perseusza i Woźnicy nie mogłem się napatrzeć :P, szkicuję już od kilku miesięcy i nie zamierzam przestawać.

Dziękuję za dobre słowa.

 

Pozdrawiam

Kacper

Edytowane przez Astro-nom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wimmer pobawiłem się z tym chwilkę. Głupi byłem że nie rozmazałem tej kredki od razu tylko zaśmieciłem forum tamtym wyrzutkiem.

skanuj0002.th.png

No i jak? Tło wyrównałem, ale nie wszędzie jest takie same, tam przy plejadach sie nie udało.

 

PS: To czarne u dołu to kawałek bloku, żeby nie było, jak wszystko to wszystko, nie? :P

 

Pozdrawiam

Kacper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Astro-nom,swietna robota.

Mnie osobiscie najbardziej do gustu przypadly szkice dueciku M81 i M82,Ksiezyca i Saturna,sa poprostu swietne.

Z tego co sie doczytalem obserwowales wszystkie te obiekty przez Synte 6".Nie myslalem,ze tak ladnie widac przez ten teleskop.

Wielkie dziekuje w Twoja strone i nie zaprzestawaj tego co robisz.Naprawde idzie Ci swietnie,mysle,ze masz do tego dryg.

Pamietaj jedno;robisz to z pasja dla siebie i ku uciesze nas wszystkich.Jestes kolejna osoba,dzieki ktorej moge obserwowac niebosklon nie majac teleskopu.

Raz jeszcze wielkie dzieki :Beer: ,Rafal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.