Skocz do zawartości

Kto zgadnie ???


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł syn do ojca i mówi: wiesz tato, muszę ci coś powiedzieć, jestem gejem!

Ojciec się pyta : a masz buty od Guciego?

syn: nie

ojciec : a ciuchy od Armaniego?

syn : też nie

Ojciec: a może masz perfumy Diora?

syn: też nie

Na to ojciec: Synu, ty jesteś zwykłym pedałem a nie żadnym gejem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie sądzę, że forum publiczne to nie miejsce na takie dowcipy. Wyobraźcie sobie co by było gdyby na forum przebywał jakiś homoseksualista i był naszym kolegą, ale nikt by o tym nie wiedział. Jak by musiał się czuć?

 

Szacuje się, że co 10 Polak ma skłonności homoseksualne. Dawało by to zalogowanych na forum 30-40 takich osób. Treści takich dowcipów uważam za obraźliwe i nie nadające się do upubliczniania na szanowanym forum :x

 

pozdro

 

PS. Nie chce być zadnym straznikiem moralnosci, nie mam nic przeciwko takim kawałom jeżeli się ich nie upublicznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby masz rację ale czy w związku z tym należy także wycofać kawały o lekarzach, a tym bardziej o blondynkach, żydach i różnych innych grupach społecznych?

Ja bym takiego dowcipu nie zamieścił ale wbrew wszystkim podejrzanym opiniom, wiem że homoseksualizm to choroba i powinno się leczyć, a nie promować i jeszcze pozwalać na adopcję dzieci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz za obraźliwy mój kawał czy Piatala?

Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam , nie miałem takiego zamiaru.

 

Tylko zastanawiające jest że kawały o blondynkach są bardziej obraźliwe, jest ich pełno na każdym forum, blondynek jest więcej niźli opsób o skłonnościach homoseksualnych i nikt niwe eprotestyje . Ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henryk napisał:

Niby masz rację ale czy w związku z tym należy także wycofać kawały o lekarzach, a tym bardziej o blondynkach, żydach i różnych innych grupach społecznych?

 

Jaszczurek napisał:

Tylko zastanawiające jest że kawały o blondynkach są bardziej obraźliwe, jest ich pełno na każdym forum, blondynek jest więcej niźli opsób o skłonnościach homoseksualnych i nikt niwe eprotestyje . Ciekawe dlaczego?

 

 

Panowie, zastanowce się co piszecie. Co ma wspolnego blondynka, lekarz czy ktokolwiek inny z homoseksualizmem? Zwróćcie uwagę, że geje są traktowani w społeczeństwie jak Żydzi w Rzeszy chwilę przed wybuchem wojny :( Odsunięci na margines społeczny, nastawieni na nienawiść, niechęć, wyzwiska, docinki i agresję. Żadna inna grupa społeczna nie jest w takiej sytuacji.

 

Kawał to kawał, znam ich wiele i się z nich śmieje, tak jak z innych dowcipow. Ale za nic nie napisałbym kawału u gejach na forum publicznym. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłem się co napisałem i po pierwsze: w moim kawale nalezy się śmiać z ojca i jego podziału homoseksualistów na gejów i pedałów, nie zaś z samego faktu że jego syn czy ktokolwiek inny jest gejem.

po drugie , tworzenie dla gejów czy innych grup specjalnej otoczki skaze tylko taką grupę na odizolowanie. Tak czy owak będą wtedy traktowani inaczej a nie o to chyba chodzi.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malek-obronca ucisnionych :D hihi zartuje panowie nie robmy z widel z igly,to kawal jak kazdy inny a wy poruszacie kwestie spoleczne,kazdy ma odmienne zdanie na ten temat ,jak ktos nie chce niech nie czyta tych kawalow,ale spojrzmy prawdzie w oczy geje,pedaly i inne wybryki natury powinny sie leczyc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie czepiam kawałow i nie rozkwiniam sie nad tym z czego w danym dowcipie sie smiac :) Smialem sie oczywiscie, ale po chwili doszlo do mnie ze tak byc nie powinno, ze na forum zamieszcza sie takie dowcipy i okreslenia w stylu "pedał". Ja nie chce Wam niczego bronic, mowcie sobie jak chcecie o homoseksualistach i myslcie tak jak Wam sie podoba. Ale publicznie nie obrażajcie innych i swoje opinie zachowajcie dla siebie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Małek strzel se :Beer: i daj se spokój bo kawały i tak żyją własnym życiem i nie masz o co kruszyć kopii, lookaj w niebo bo tam wszyscy jesteśmy równi, nie ważne polak, niemiec, gej, żyd, pedał, lesba czy jescze innej maści zboczur lud dewiant a nawet psychole :lol::lol::lol:

Proponuję Małek wypijmy :guiness: za błędy natury i po problemie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Janusz :) Ja nie chce kruszyć z nikim kopii, bo ugodowy ze mnie człowiek :) Ja sie wcale nie denerwuję co kto zamieszcza i naprawdę się z nikim nie kłócę, bo rozmowa toczy się spokojnie. Ja jedynie wyrażam swój pogląd na tę sprawę i nadal go podtrzymuję. A piwka to się chętnie napiję, zdrówko Panowie! :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A piwka to się chętnie napiję, zdrówko Panowie! :Beer:

 

Wiesz Kuba ja bym się chyba też napił. Może jakieś gwiazdkowe spotkanie w okolicy 12.12.2003 roku byśmy zrobili w większym gronie?

 

Jesli 12.12 to piątek to jestem bardzo za. Dawno juz astro-piwa nie było zadnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.