Skocz do zawartości

koty do adopcji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam psa jak by ktoś chciał - kundel ale fajny :) bardzo lubi koty ... gonić , więc jeśli ktos ma problem z kotami to mój jaest jak znalazł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kotkę, która się łajdaczy z trzema kotami w okolicy. Jak przyjdzie do domu to śmierdzi kocurzymi sikami i trzeba ją kąpać ale jaka zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pies tez jest do wzięcia ,to ten w czapce urodzinowej , na zdieciu po lewej. Osoba chętna bierze go na 3 dni (tyle co trwają warsztaty teleskopów.pl), po powrocie pokrywam wszystkie szkody dokonane w mieszkaniu opiekuna oraz jesli takowe były konieczne - koszty zabiegów hirurgicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją kotkę też przygarneliśmy ze smietnika trzy lata temu. Jest wyjątkowo łagodna dzieciom pozwala na takie rzeczy, że nieraz sie sam dzwię ale to chyba z wdzięczności, że nie musi mieszkać na smietniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie tez sie przyczlapala taka rudo-czarno-biala kotka i juz sie z domu nie ruszyla. Ogolnie jest glupia i wszystko zre i rwie na kawalki, przewala kwiaty i rzuca sie na rece i nogi. Najgorsze jest jak ma chcice to caly czas cos do siebie pomrukuje i "chodzi tylem", a jak chcica jej minie to znow wszystko zre - ostatnio przezarla kabel od autostar'a skubana....

 

ale ogolnie jest cudowna! no i dzieki niej mam nadzieje ze tesciowa mniej bedzie do nas zagladac  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koty glupie nie są , tylko trzeba Je zrozumieć . Są dużo inteligentniejsze od psów , które niestety , nie grzeszą nadmiarem inteligencji .

 

Myślałeś o wysterylizowaniu  kotki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Nosku

nosa mi nie ucieraj bo się nie da, jest tak duży. O kotach zdania nie zmięnię i powinno być jak za oceanem dwa tygodnie i do piachu.Jak większość mieszkam w bloku, smród kocich odchodów jest ech szkoda słów, a ile ptaków ginie co dziennie z tych łap. Koszty utrzymanie schronisk są b. duże, a bezdomni zdychają z głodu.Nie ma co miałczeć nad nimi ich populacja powinna być pod kontrolą.Co innego na wsi. Popatrz inaczej na ten problem.

pozdrawiam andrzj z opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przekonałem się osobiście o "mądrości" kotów. Mam tu w pracy bardzo sympatyczną kotkę, rasy dachowiec-szary, pręgowany, takie najbardziej lubię i położyłem jej żarcie na opasce betonowej przy budynku. Głupie kocisko zamiast lizać tackę w stronę ściany, systematycznie przesuwała całość nad krawężnik, aż prawie całą zawartość wywaliła w piach.

A wystarczyło pomyśleć i lizać w drugą stronę. Ale koty nie myślą.

Takie głupie te koty, że aż strach. Ale lubię ją, bo jest śliczna i da się pogłaskać.

 

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek , szkoda słów ....... Nosek zdania nie zmieni .

Gdyby nie koty , to zeżarłyby Cię myszy i szczury .

Co do kontroli populacji - zgadzam się - sterylka . Koty są potrzebne i pożyteczne , eliminują tylko słabe i chore ptaki . Nie mówiąc o myszach i szczurach - u nas w bloku jest Nosek i ani jednego szczura ani myszy . A ludzkie odchody i ludzie niestety śmierdzą bardziej .

U mnie w bloku właśnie koty przeszkadzały / śmierdziały /najbardziej

tym , którzy nie mają kontaktu z mydłem i zapomnieli , do czego się go używa .

Ma wyjść nakaz trzymania kota w każdym bloku , ze względu na eliminowanie chorób roznoszonych przez szczury .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w słynnym powiedzeniu; tonący brzytwy się łapie, tak i TY Nosku sugerujesz żem brudas i śmierdziel, skoro nie lubię kotów. Zamiast liczyć koty, czasem lepiej policzyć klepki.

Tematu już nie podejmuję, bo jest idiotyczny.

andrzej z opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie napisałem , tylko powiedziałem , komu najbardziej przeszkadzały koty u mnie w bloku i to wszystko . Klepki policzone , chcesz resztę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Zmuszasz mnie do odpowiedzi Nosku to proszę;

w myśl powiedzenia każdy zdrowy ma ich pięć! Kto ma za dużo lub za mało to powinien udać się do lekarza, a nie dzielić się niepewnymi klepkami.

Zegnam i pozdrawiam andrzej z opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie wszystkie zwierzęta, ( poza bezkręgowymi którymi się nieco brzydze ale także podziwiam ).

 

Inteligencja zwierząt to poczęści indywidualna sprawa poszczególnych osobników.

 

Zwirzęta są brudne i śmierdzą na tyle na ile przewidziała to natura w przciwieństwie do ludzi którzy potrafią przeginać. Moje dwa psy by załatwić potrzeby potrafią wyjść poza działke !!! ( zamiast ją nawozić ). Niektórym sąsiadom to daleko nawet na  parter i ( będąc przeważnie po spozyci pewnych ilości prostych związków węglowych ) załatwiają potrzeby w śmietniku.

itd itd.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.